George Michael Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada İngiliz şarkıcı ve söz yazarı George Michael ait 6 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. George Michael kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Georgios Kyriacos Panayiotou mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

George Michael
  • Adı: George Michael
  • Doğum: 25 Haziran 1963
  • Ölüm: 25 Aralık 2016
  • Mesleği: İngiliz şarkıcı ve söz yazarı
George Michael Kimdir Sayfası

Bu sayfada George Michael hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. George Michael sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

George Michael, İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen.

25 Haziran 1963'te Londra, İngiltere'de doğdu ve 25 Aralık 2016'da Goring-on-Thames, Oxfordshire, İngiltere'de öldü.

George Michael, Wham! adlı müzik grubunun bir üyesi olarak 1980'lerde ün kazandı. Grup, "Wake Me Up Before You Go-Go", "Careless Whisper" ve "Last Christmas" gibi hit şarkılarla dünya çapında popülerlik kazandı. 1987'de George Michael, solo kariyerine odaklanmak için Wham!'ı dağıttı.

Solo kariyeri boyunca, George Michael dünya çapında 100 milyondan fazla albüm sattı ve pek çok hit şarkıya imza attı. Bunlar arasında Faith, Father Figure, Freedom '90, Jesus to a Child, Fastlove ve Careless Whisper gibi şarkılar yer almaktadır.

George Michael, müzik kariyerinin yanı sıra hayırseverlik çalışmalarıyla da tanınıyordu. AIDS araştırmaları, çocuk yoksulluğu ve evsizlik gibi çeşitli nedenlere destek verdi. 1996 yılında, The Queen's Trust adlı hayır kurumunun kurucusu oldu.

George Michael, 2016 yılında evinde kalp yetmezliği nedeniyle öldü. Ölümü, müzik dünyasında ve hayranları arasında büyük bir yas ve şok dalgası yarattı.

George Michael'ın kariyeri boyunca pek çok hit şarkısı vardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

Careless Whisper
Faith
Father Figure
One More Try
Freedom '90
Praying for Time
I Want Your Sex
Jesus to a Child
Fastlove
Kissing a Fool

George Michael Sözleri 6 Adet

Aşağıdaki George Michael sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan George Michael sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Bir arkadaşımı kandırmaktan daha iyisini bilmeliydim. Ve bana verilen şansı boşa harcadım. Bu yüzden bir daha asla dans etmeyeceğim, seninle dans ettiğim şekilde.

Kalbinizi dinleyene kadar hiçbir zaman iç huzurunu bulamayacaksınız.

Beni öpücüklerle ve yalanlarla kapla.

Gerçeklerde hiçbir rahatlık yok, tüm bulduğun acı.

Sadece zaman seni özgür bırakacak, tıpkı benim gibi.

Aptal aşk tanrısı beni aramaya devam ediyor, ama onun gözlerinde hiçbir şey göremiyorum. Bebeğimi özlüyorum.

Yorumlar 1 Adet

Perihan

Oldies from Errolka uncle. Erol Karagoz

Merhaba !derlemeyi çok beğendim müzik sayfamda çok uzun olduğu için linki İ paylasacagım Tesekkürler Kendilsi Bu Sene Rock and Roll Hall of Fame adayı seçilen 6 kişiden biridir Final 3 Kasım'da belli olacaktır.

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste