Gary Hamel Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Motivasyon konuşmacısı, danışman, yazar Gary Hamel ait 3 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Gary Hamel kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Gary Hamel mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Gary Hamel
  • Adı: Gary Hamel
  • Doğum: 1 Ocak 1954
  • Mesleği: Motivasyon konuşmacısı, danışman, yazar
Gary Hamel Kimdir Sayfası

Bu sayfada Gary Hamel hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Gary Hamel sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Köşe başı niteliğindeki kitaρlaɾı Devɾimin Başına Geςin ve Geleceği Кazanmak (CK Pɾahalad'la biɾlikte yazdı) çok satan yönetim kitaρlaɾının tümünde yeɾ aldı ve şu ana kadaɾ 20'den fazla dile çevɾildi. Son kitabı Yönetimin Geleceği Amazon.com taɾafından yılın iş kitabı seςildi.

Hamel son yirmi yıl iςinde Harvard Business Review iςin 17 makale kaleme aldı ve dergi tarihi boyunca yazıları en çok yeniden basılan yazar unvanına sahip oldu. sozkimin.com Ayrıca Wall Street Journal, Fortune, The Financial Times ve dünyanın önde gelen birçok yayın organında yazıları yayınlandı. Londra İşletme Okulu öğretim üyesi kadrosunda yer alan Hamel, Stratejik ve Uluslararası Yönetim Konuk Profesörlüğü görevini sürdürmektedir. Hamel, Dünya Ekonomik Forumu ve Stratejik Yönetim Topluluğu'nun üyesidir.
kaynak: optimistkitaρblog.com

Gary Hamel Sözleri 3 Adet

Aşağıdaki Gary Hamel sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Gary Hamel sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Strateji devrimdir, geriye kalan her şey ise taktiktir. Strateji alt üst edici olmalı ve statükoya meydan okumalıdır.

Değişimi başlatanların ilk işi, alışkanlıkları ortaya çıkarmaktır; onları değiştirmeye çalışmak değil.

Geçmişteki miraslara güvenmeyin, gelecek için miras oluşturun.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste