Gary Chapman Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Yazar Gary Chapman ait 13 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Gary Chapman kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Gary Demonte Chapman mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Gary Chapman
  • Adı: Gary Chapman
  • Doğum: 10 Ocak 1938
  • Mesleği: Yazar
Gary Chapman Kimdir Sayfası

Bu sayfada Gary Chapman hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Gary Chapman sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Gary Demonte Chapman, Beş Sevgi Dili ​​serisinin yazarıdır. Gary Chapman Kuzey Carolina Calvary Kilisesinde yardımcı papaz olarak görev yapmıştır. Dünya çapında güvenilir bir entelektüel, İncil Öğretmeni ve ilişki uzmanı olarak tanınmaktadır. Aynı zamanda bir ilişki danışmanı olan yazar evlilik ve ilişkiler üzerine olan bir radyo programı yapmaktadır.

Chapman, 10 Ocak 1938'de North Grove'daki China Grove'da doğdu.

1971'de Winston-Salem, Kuzey Carolina'daki Calvary Baptist Kilisesi personeline katıldı, öğretim ve aile bakımının sorumluluklarını paylaştı.

Kitap İngilizce olarak 11 milyondan fazla kopya sattı; 49 farklı dile çevrildi. 2015 baskısı, Şubat 2007'den bu yana ilk 50'de yer alan Amazon.com'da ilk 100 satıcı arasında yer alıyor. Aynı zamanda New York Times'ın en çok satanlar listesinde en iyi 5 kitapta yer alıyor ve zaman zaman birinci sıraya yerleşiyor.

Yazarın Beş Sevgi Dilleri kitapları dilimizde çevrilmiştir.

kaynak: wiki

Not: Çeviride hatalar bulunabilir.

Gary Chapman Sözleri 13 Adet

Aşağıdaki Gary Chapman sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Gary Chapman sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Birbirimize bir şeyler rica edebiliriz, fakat hiçbir zaman hiçbir şeyi talep etmemeliyiz. Ricalar sevgiye yön verir, fakat talepler sevginin akışını durdurur.

Bir çocuğun sevgi deposu boşaldığında ve onu doldurabilecek tek şey ilgi olduğunda muhtemelen bu ilgiyi almadan yakanızı bırakmaz.

İçeride tutulan Öfke nefret olur.

Aşk istekleri değil, talepleri yapar.

Empatik dinleme yaralı kalp için harika bir ilaçtır.

Aşk bir fiildir.

Aşk, günlük yaptığınız bir seçimdir.

Aşk geçmişi silmez, ancak farklı bir gelecek yapar.

Aşk kendiniz için bir şey yapmak değil, bir şey başkası için yapmaktır.

Bağışlama bir duygu değildir; Bu bir taahhüttür.

İnsanın varlığının kalbinde, samimi olmak ve başkaları tarafından sevilmez arzusu vardır. evlilik, yakınlık ve sevgi için duyulan bu gereksinimi karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Sevginin hedefi, istediğiniz birşeyi elde etmek değil, sevdiğiniz insanın saadeti için virşey yapmaktır.

Aşık olan kişi, sevdiği kişinin mükemmel olduğu ilizyonuna sahiptir.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste