Galiba insanın yakışıklı bir kalbi olmalı önce....

söz kimin

Bu sayfada Haydar Ergülen tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Haydar Ergülen şöyle demiştir: Galiba insanın yakışıklı bir kalbi olmalı önce.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Galiba insanın yakışıklı bir kalbi olmalı önce.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Hafif acılar konuşabilir ama, derin acılar dilsizdir.

duralım efendiler biraz koşmayalım öyle delice yormayalım kalbimizi katmerlendirip gerdanımızı oturalım efendiler biraz isteyen dikilsin gönlünce çökelim biz yere şöyle bir açalım ağzımızı ilkin gerelim omuzlarımızı sonra esneyelim efendiler biraz aldırmayalım öyle üçe beşe yayalım göbeğimizi iyice dönelim sırtımızı işe akla acıyan çıkmaz sonra halimize vakitken çocuklar büyükler henüz pinekleyelim pinekleyelim horlayalım efendiler biraz

Bazen kendim bile, kendime kalabalık geliyorum.

Bazı ihtimaller ihtimal olarak kalmaya mahkumdur.

Alışma bana, ne yapacağım belli olmaz. Bugün varım yarın birden yok olurum. Dokunma bana, kapanmamış yaralarla doluyum. Canımı acıtma, bir yara da sen açma.. Sevme beni yoğun duygularımda kaybolursun tutuşursun. İsteme beni, yasaklarla boğuşursun, engellerle doluyum. Çözmeye çalışma sakın, seninle karışır iyice kördüğüm olurum. Anlama beni, ben kendimi bilirim, ben böyle mutluyum. Aşkı yaşatmamı isteme asla, ben aşka yıllardır inanmıyorum. Güveniyorsan kendine, inandır aşkın varlığına. Sonucunda öyle bir aşk yaşatırım ki. Vazgeçemezsin tutkun olurum. Yıkabilirsen duvarlarımı, sakın bırakma beni. Tüm tutkularım ve gücümün arkasında; Hala minik bir çocuğum. Büyütemezsen; Kaybolurum.

Korku, tehlikeli durumlardan sakınmamıza yol açar.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste