Fizik biliminde çoğu durumda yeni bir keşif, yeni bir fikirle, yeni bir araçl...

söz kimin

Bu sayfada Norman Lockyer tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Norman Lockyer şöyle demiştir: Fizik biliminde çoğu durumda yeni bir keşif, yeni bir fikirle, yeni bir araçl... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Fizik biliminde çoğu durumda yeni bir keşif, yeni bir fikirle, yeni bir araçla veya eskisinin yeni ve daha iyi kullanımıyla, Doğa'nın yeni bir yolla yaratıldığı anlamına gelir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Her hoşnutluğun bir hoşnutsuzlukla ödenmek zorunda olduğuna dair bir evrensel yasa vardır.

Eğer bu hayatta illa kıymet bilmek gerekiyorsa, sadece kendi kıymetini bil. Boşver be! Nasılsa her rüya güneşle sona eriyor.

Eğer sabah saat 4'te çalışma masamda değilsem en üretici saatlerimi kaçırdığımı hissederim. Çalışmaya erken başlayışımın yanı sıra çalışma masamda antik bir kum saati bulundururum ve her bir saatte onu ters çevirmek, yerine oturtmak ve biraz hızlı hareket

Neden bu kadar çok kitap okuyorsun? İnsan sevmiyorum ben. Gerçek insanları sevmiyorum. Fazla sıkıcılar. O yüzden kitaplarda bulduğum ve gerçek olmadıklarını bildiğim insanlar ruhumu dinlendiriyor.

Otantik güçlenmiş kişiliğin özellikleri tevazu, netlik, bağışlama ve sevgi vardır.

Sana kötülük yapanı iyilik yaparak cezalandır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste