Fanlar ikiye ayrılmış durumda. Bazen ' Niye Stefan'la ayrıldın ? Siz ruh ikiz...

söz kimin

Bu sayfada Nina Dobrev tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Nina Dobrev şöyle demiştir: Fanlar ikiye ayrılmış durumda. Bazen ' Niye Stefan'la ayrıldın ? Siz ruh ikiz... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Fanlar ikiye ayrılmış durumda. Bazen ' Niye Stefan'la ayrıldın ? Siz ruh ikizisiniz .' yada ' Neden Damonla olmuyorsun ? Birlikte mükemmelsiniz.' diye mektuplar alıyorum.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Yaşamanı akla uydurman gerekir, ama bilmezsin akla uygun olan nedir; bereket eli çabuktur zaman usta'nın, basına vura vura sana da öğretir.

Kullanılmasını bilmediğin şeyleri sana vermek köre lamba vermek gibidir. Yarardan çok zararı olur.

Yükselmek için yüksek düşünmelisiniz.

Bizler kemalizm'den geri dönülmesini kabul etmeyiz. geriye baktığımızda, kemalizm, bizim frenimizdir. ileriye baktığımızda, kemalizm'in ötelerine açılma zorunluluğu duyuyoruz.

Neden 'Tanrı yok' demek inananlara saygısızlık oluyorken Tanrı var demek Ateistlere saygısızlık sayılmıyor.

Dünyadaki en büyük arzu içsel dönüşüme karşı duyulandır. Para arzusu hiçbir şey değil, daha fazla güç, daha fazla prestij için duyulan arzunun hiçbir anlamı yok; en büyük arzu sözde manevi olan arzudur. Ve bir kere bir arzuyu duymaya başlarsan sonsuza kadar bedbaht bir durumda kalırsın. Dönüşüm mümkün ama onu arzulamak buna yetmez. Dönüşüm ancak gevşeyip her ne ise onu kabul ederek mümkün olur. Kendini koşulsuz olarak kabullenmek dönüşümü getirir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste