Evrim teorisinin gerçeklerle yeterince desteklenmediğini düşüncesizce savunan...

söz kimin

Bu sayfada Filozof Herbert Spencer tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Herbert Spencer şöyle demiştir: Evrim teorisinin gerçeklerle yeterince desteklenmediğini düşüncesizce savunan... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Herbert Spencer

Evrim teorisinin gerçeklerle yeterince desteklenmediğini düşüncesizce savunanlar, kendi teorilerinin hiçbir gerçekle desteklenmediğini unutmuş görünüyorlar...

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Bilinmedik bir hüzün var içimde, bir gariplik. Anladım ki, ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik.

Cesaretle ilgili istediğinizi söyleyin, benim için en cesur insan aptalların laflarına sabırla katlanabilendir.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa bana bir zararı içerim, İkimiz de gelsek kıldan köprüye Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.

Kelebeğin ömrüne bir gün deme, o senin gibi ayları değil anları yaşar.

Ten beyaz saç kızıl güller kahkahasında bülbüller kirpiği kapkara tüller ben o afete vuruldum göz değil nakış mübarek bendeki aşk değil ibadet elleri sevdi nihayet ben ebedi saadetten kovuldum seyret perişan halimi bende akşam olmakda dostlar seyrelmiş beyhude lafla vakit dolmakta avare oldum serseri oldum terk-i diyarda zalim senin Allah'ın yokmu yarin gözü yüksekte benim bir kuru aşkım var düşmanlarım nispette be hey kara vicdanlı yar yağdı saçlarıma genç yaşımda lapa lapa kar zalim Senin Allah'ın yok...

Dişlerinin arasında olmasına rağmen bazen kendi diline bile hakim olamıyorsan, başkalarının söylediklerini önemsememelisin.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste