Evrenin işlemleri sınırsızdır ve büyük doğa kitabında insan, başlık sayfasınd...

söz kimin

Bu sayfada ABD'li bilim adamı Joseph Henry tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Joseph Henry şöyle demiştir: Evrenin işlemleri sınırsızdır ve büyük doğa kitabında insan, başlık sayfasınd... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Joseph Henry

Evrenin işlemleri sınırsızdır ve büyük doğa kitabında insan, başlık sayfasından veya ön sözden daha fazlasını okumamıştır.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Aşkın ile düştüğüm o yurda ben, Bir hız ile ulaştım Bayburt'a ben. Bana hiç tanıdık çıkmadın orda, Doğrulup yüzüme bakmadın orda.

Rahmetli babam, Adalet Cimcoz'un ağabeyi meşhur dublaj sanatçısı Ferdi Tayfur'a hayranmış. Esas Ferdi ise 4-5 yaşında sıtmadan ölen küçük kardeşim. O vefat edince bana verilmiş isim. Babam da kardeşimi kaybettikten sonra alkole başlamış zaten.

Rant, toprağın özgün ve yok edilemez güçlerini kullanmanın karşılığında, mahsulden toprak sahibine ödenen paydır.

Eğer her zaman normal olmaya çalışırsan; ne kadar inanılmaz olabileceğini hiç bir zaman bilemeyeceksin demektir.

Psikolojik sorun yoktur, sadece zihinsel bir işletim hatası vardır. İnsan zihni kullanmasını bilmiyor, çünkü onun kullanma talimatını kimse vermedi! Ben insanlara zihnin kullanımını gösteriyorum, onlar ise kolayca artık özlerine ulaşabiliyorlar ve kalıcı

İtaat etmesini öğrenen kişi emir vermesini de bilir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste