Evet ben bir projeyim. Beni 40 haneli bir köyden alıp İstanbul Büyükşehir Bel...

söz kimin

Bu sayfada Ekrem İmamoğlu tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Ekrem İmamoğlu şöyle demiştir: Evet ben bir projeyim. Beni 40 haneli bir köyden alıp İstanbul Büyükşehir Bel... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Evet ben bir projeyim. Beni 40 haneli bir köyden alıp İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı yapan Atatürk Cumhuriyeti'nin bir projesi aslında.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Bir gün Demosthenes'e sorulmuş: 'Bir konuşmacı için en önemli şey nedir?' 'Konuşma tarzı' diye cevaplamış. 'İkincisi nedir?' 'O da konuşma tarzı.' 'Üçüncüsü nedir?' O yine 'konuşma tarzı' demiş.

Düşe kalka öğreneceğin tek olgu vardır; Dostluk...

Aklını Başına Al Da, Fanî Olan Bu Dünya Zindanında Kimseden Vefa Arama! Bu Dünyanın Vefası Bile Vefasızdır.

Mutlu evliliklere nadir rastlanır, bunun nedeni bizzat evliliğin özünde yatar, çünkü evlilikte asıl gözetilen amaç şimdiki değil, gelecek kuşaktır.

Biz materyalist ve ateistleriz ve gerçeklerle övünürüz.

Hayatta bir insanın yaşama yerleşebilmesi, ruh sağlığını koruyabilmesi için bir şeylerin kendisini çekmesi lazımdır. Ancak o zaman ayaklarını yere sağlam basar ve yaşama yerleşebilir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste