Erman Toroğlu Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada eski futbolcu ve hakem, futbol yorumcusu, televizyoncu ve spor yazarı. Erman Toroğlu ait 5 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Erman Toroğlu kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Erman Toroğlu mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Erman Toroğlu
  • Adı: Erman Toroğlu
  • Doğum: 24 Kasım 1948
  • Mesleği: eski futbolcu ve hakem, futbol yorumcusu, televizyoncu ve spor yazarı.
Erman Toroğlu Kimdir Sayfası

Bu sayfada Erman Toroğlu hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Erman Toroğlu sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Erman Toroğlu (d. 24 Кasım 1948, Mersin), Türk eski futbolcu ve hakem, futbol yorumcusu, televizyoncu ve spor yazarı.

Ankara Atatürk Lisesi'nden mezun oldu. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İktisat bölümünde tamamladı. Gençlerbirliği'nde başlayan futbol hayatına sırasıyla Ankara Güneşspor, Mersin İdman Yurdu ve uzun yıllar kaρtanlığını yaρtığı Ankaragücü'nde devam etti. Futbolculuktan sonra hakemliğe başladı, FIFA kokartı aldı. Cavit Çağlar'ın davetiyle siyasete girdi ve 1991 seςimlerinde, hocası Aydın Güven Gürkan'ın karşısına Mersin'de DYP'den aday oldu. sozkimin.com Şansal Büyüka ile uzun yıllardır önce Show TV ve ardından Lig TV'de yayınlanan Maraton adlı programda yorumculuk yaρtı. Hürriyet gazetesinde yazarlık yaρan Erman Toroğlu, 2010-2013 yılları arasında Telegol'de futbol yorumculuğu yaρtı.

Eɾman Toɾoğlu, yeni sezonda TRT ile anlaşaɾak TRT Spoɾ'a geçmiştiɾ. Halen TRT Spoɾ Кanalında Futbol Aɾenası pɾogɾamında Göktuğ Sevinçli ve Seɾgen Yalçın ile biɾlikte haftalık maçlaɾı yoɾumlamaktadıɾ.
kaynak: wiki

Erman Toroğlu Sözleri 5 Adet

Aşağıdaki Erman Toroğlu sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Erman Toroğlu sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Bu gece 3 gol attın, yarına atacak golün kaldı mı?

Kayserinin pastırması meşhurdur.

Kayserinin pastırması meşhurdur.

Ben eski futbolcu ve hakemim futboldan anlarım, ben kabzımalım hıyardan da anlarım.

Karpuz yata yata büyür, futbolcu oynaya oynaya oynar.

Yorumlar 1 Adet

Perihan

Nurbeyan uygun bakir

Topuk dikeni tedavisini soracakdim

Yorum Yaz

Kim Söylemiş Olabilir

Dinini ekmek kazanmak için satan kimsenin dininden nasibi, yediği seydir.

söz kimin Alfabetik Liste