Ercan Taner Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada sunucu Ercan Taner ait 4 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Ercan Taner kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Ercan Taner mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Ercan Taner
  • Adı: Ercan Taner
  • Doğum: 1 Ocak 1964
  • Mesleği: sunucu
Ercan Taner Kimdir Sayfası

Bu sayfada Ercan Taner hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Ercan Taner sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Ercan Taner, ( d.1964 ) Türk sunucu.

1964'de Ankara'da doğdu. Eski futbol antrenörü Ziya Taner'in oğludur. TRT'nin açtığı spikerlik sınavlarına katılarak kazandı ve TRT'de 18 yaşında spikerliğe başladı. Kendine has anlatımıyla futbol severlerin gönlünde taht kurdu. sozkimin.com Kurulduğu günden beri Lig TV'de ve Show TV'de görev aldı. 2008 senesinde Lig TV'den ayrılarak NTV'nin yeni açtığı NTV Spor kanalına transfer olmuştur. NTV Spor'da yayınlanan bazı programların sunuculuğunu yaρmaktadır.
kaynak: wiki

Ercan Taner Sözleri 4 Adet

Aşağıdaki Ercan Taner sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Ercan Taner sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Hagi, kaleye baktı, bir çalım, nefis bir hareket, Hagi, Hagi, Hagi, Hagi, Hagi. Hagi

Hasan Şaş, 'klas' döndü! Çok 'klas' bir hareket.

Hagi, nefis döndü yine, Hakan'a bir pas. Hakan Şükür açı biraz dar ama, Hakan sıyrılıcak. Hakan sıyrıldı, çerçeveyi gördü. Hakan vurdu, gooll. Goolll. Kim attı! Kral attı! Kral attı! Hem de Leeds'te, Elland Road'da!

Ver penaltıyı! Verdi! Verdi! Penaltıyı verdi! Penaltıyı verdi! Slovak hakem kırk bin İngiliz'in önünde penaltıyı verdi!

Yorumlar 1 Adet

Perihan

fazil cengiz

ercan ben senın askerlik arkadaşın fazil cengiz hani ekmekçi topal fazil cengiz vardıya işte o benım slamlar sevgiler hal hatırını soracaktım telefonunu istiyecektım inşaallah hatırladın kartal maltepe 2ci zırhlı tugayı 5ci mknz piyade erlerinden fazil ce

Yorum Yaz

Kim Söylemiş Olabilir

Başarısız olmak da seçeneklerimizden biri. Başarısız olmadıysanız henüz yeterince yenilikçi değilsiniz.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste