En sürekli aşk karşılıksız aşktır....

söz kimin

Bu sayfada İngiliz oyun, hikâye ve roman yazarı William Somerset Maugham tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. William Somerset Maugham şöyle demiştir: En sürekli aşk karşılıksız aşktır.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

William Somerset Maugham

En sürekli aşk karşılıksız aşktır.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Her nefis ölümü tadacaktır ayetini bankalara ve makam koltuklarına yazmalı. Tabutlara mezarlıklara değil.

Şiddet kullanmak zorunda kalmaya gelirse iş, sistemin oyununu oynuyorsunuz demektir. Kurulu düzen seni tahrik edecektir: sakalını çekecek, yüzünü dürtüp seni kavga etmeye zorlayacak. Çünkü seni şiddete bir yöneltince, nasıl başa çıkacaklarını bilirler. Başa çıkmayı bilmedikleri tek şey pasif direniş ve mizahtır.

Çocuğunuz varsa ve sizi rahatsız eden alışkanlıkları varsa, bunların sizin alışkanlıklarınız olduğuna kalıbımı basarım. Çocuklar etraflarındaki yetişkinleri taklit ederek öğrenirler. Siz kendinizi değiştirin, onların kendiliğinden değiştiklerini göreceksi

Arkadaşının altındaki sineği öldürmek için tabanca kullanma

Geçirdiğim basit bir hastalık değil. Tanrı beni öldürdü, sonra önceki halimden tamamiyle değişik bir insan yarattıktan sonra tekrar canlandırdı.

Edebi gözetmek, zikirden üstündür. Edebi gözetmeyen hakk'a kavuşamaz.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste