En büyük başarı hiçbir zaman düşmemekte değil, her düşüşümüzde tekrar ayağa k...

söz kimin

Bu sayfada Cengiz Erşahin tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Cengiz Erşahin şöyle demiştir: En büyük başarı hiçbir zaman düşmemekte değil, her düşüşümüzde tekrar ayağa k... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

En büyük başarı hiçbir zaman düşmemekte değil, her düşüşümüzde tekrar ayağa kalkabilmektir. Başarısızlık, başarmamış olmak demektir. Başka hiçbir şansın kalmadı ya da istediklerine sahip olamayacaksın demek değil. İşe yaramaz bir insan olduğun anlamına da gelmiyor. Başarısızlığı kendinle bütünleştirme. Başarısızlık bir son değil, hayat yolculuğunda aldığın bir kilometredir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

O halde cahil adamın kendini kolayca aşırı dozda alabileceği ve mikroplarını ölümcül olmayan ilaç miktarlarına maruz bırakarak dirençli hale getirebileceği tehlikesi vardır.

İnsan zihninin ilkel ego savunma mekanizması, beynin kaldıramayacağı kadar fazla stres üreten tüm gerçekleri reddeder. Buna inkar denir.

Mantık sizi a'dan b'ye götürür, hayal ise her yere.

'Dostum yok' diye sızlanıyorsun. Peki, sen birinin dostu olabildin mi?

Herkes tarafından doğru kabul edilen şeyler büyük olasılıkla yanlıştır.

Rica ediyorum, ?one minute' falan yapmayalım, zamanında bitirelim.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste