Empatik dinleme yaralı kalp için harika bir ilaçtır....

söz kimin

Bu sayfada Gary Chapman tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Gary Chapman şöyle demiştir: Empatik dinleme yaralı kalp için harika bir ilaçtır.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Empatik dinleme yaralı kalp için harika bir ilaçtır.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Henüz bir insan sanat duygusuna sahip değilse, dar görüşlü olarak kabul edilir, ancak bilim için bir duygusu yoksa, bu oldukça normal kabul edilir. Bu temel bir zayıflıktır.

Pozitivizm niçinlerle uğraşmaz, ama nasılları iyi bilir.

Çevreme bakıp bakıp kendime değişmez bir soruyu tekrarlamak canımı sıkan, bana acı veren bir alışkanlığım olmuştu artık: nerede ve ne zaman, geçmişte ya da her ne zaman ise, neyin bir zerreciği insanoğlunun yararına olmuştu? Ya da olmuş muydu?

İyi bir kadın bir erkeği etkiler, zeki bir kadın onda ilgi uyandır, güzel bir kadın büyüler, anlayışlı bir kadın ona sahip olur.

Zulüm ve işkenceye kıllarını kıpırdatmadan seyirci kalan eğitimli kişiler; körlükleriyle mi aşağılıktır, yoksa vicdanlarıyla mı, bilinmez.

Beni dize gelmeye zorlayacak veya birey oluşumu ayaklar altına almaya kalkacak bir erkeğin sevgisini taşımazdım.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste