Emek dostu olmadıkça hiç kimseyi taksinize, evinize veya kalbinize almayın....

söz kimin

Bu sayfada İşçi Sendikası Başkanı Jimmy Hoffa tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Jimmy Hoffa şöyle demiştir: Emek dostu olmadıkça hiç kimseyi taksinize, evinize veya kalbinize almayın.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Jimmy Hoffa

Emek dostu olmadıkça hiç kimseyi taksinize, evinize veya kalbinize almayın.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Ne geçmişe saplanıp kalacaksın, ne geleceğin düşlerini kuracaksın. Ömür dediğin şu andır onu da hakettiğin gibi yaşayacaksın.

Aşıkım, başımda savrulup esen Cünün ikliminin bir hevâsıdır Kalbimden yarattım sevdalımı ben O, aşk cennetinin ilk Havvâ'sıdır. Önünde nebiler günahkâr olur Bedbahtlar aşkıyla bahtiyar olur Ayak bastığı yer çemenzâr olur Bu, ona hilkatin iltimasıdır. İns ü cin tapmada cemaline hep Bir şair taparsa ne olur acep Bendeki bu garip hallere sebep Elinin elimle bir temasıdır. Bir seher vaktiydi daldım hayale Rast geldim hüzn ile giden leyâle En sonra bildim ki beni bu hale Düşüren o şûhun tek iymâsıdır Konmadı zülfüne gönül bilerek Hayrandır; uçmayı unutsa gerek Düşmedim bu hale ben şimdiye dek Bu, başımın ilk ve son hummâsıdır. Şaik dehr içinde çok âlem gördü. Sevdiğinden az-çok bir sitem gördü Derse ki; hep hicran, hep elem gördü Divane gönlünün iftirasıdır.

Evliliğin sessiz ve sakin sürmesi için ya koca sağır ya da kadın dilsiz olmalı.

Parka gidecekmiş iki gözümün çiçeği.

Değerli ya da değil, hayatım benim özüm ve tabi benim hayatım.

Bazen önemli olmamalı gidecek olan yada gelmeyen. Çünkü bazen, başlaman gerekir her şeye yeniden.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste