Elbert Hubbard Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada ABD'li yazar, yayımcı, sanatçı ve filozof Elbert Hubbard ait 14 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Elbert Hubbard kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Elbert Green Hubbard mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Elbert Hubbard
  • Adı: Elbert Hubbard
  • Doğum: 19 Haziran 1856
  • Ölüm: 7 Mayıs 1915
  • Mesleği: ABD'li yazar, yayımcı, sanatçı ve filozof
Elbert Hubbard Kimdir Sayfası

Bu sayfada Elbert Hubbard hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Elbert Hubbard sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Elbert Hubbard (19 Haziran 1856 - 7 Mayıs 1915), Amerikalı yazar, yayımcı, sanatçı ve filozof.

Hudson, Illinois büyüdü, o Larkin Sabun Şirketi ile bir seyyar satıcı gibi erken başarıyı yakaladı. Bugün Hubbard çoğunlukla East Aurora, New York, Sanat ve El Sanatları Hareketi etkili bir üs iςinde Roycroft esnaf topluluğunun kurucusu olarak bilinir. Onun birçok yayınları arasında Büyük Homes ve kısa hikaye Garcia'ya Mesaj Minik Yolculuk dokuz ciltlik vardı. O ve onun ikinci eşi Alice Moore Hubbard 7 Mayıs 1915 tarihinde İrlanda kıyılarında bir Alman denizaltısı tarafından batırılan RMS Lusitania, gemiye öldü.

Hubbard 1855 sonbaharında 09 Haziran 1856 tarihinde Silas Hubbard ve Juliana Frances Oku, Bloomington, Illinois doğdu, ailesi babasının bir tıbbi uygulama vardı Buffalo, New York'tan Bloomington taşındı vardı. Nedeniyle zor birkaç zaten kurulmuş varlığı Bloomington-ağırlıklı olarak yerleşmeye bulma doktorlar-Silas ertesi yıl Hudson, Illinois ailesinin yanına taşındı. Annesi gibi "Frank" lakaρlı gençken büyük ölçüde bir düşüş sonra yatak-basmış Charlie, ve Hannah Frances: ailesi tarafından "Bertie" lakaρlı, Elbert iki büyük kardeşi vardı. sozkimin.com Elbert üç-ve-bir-buçuk iken Charlie, dokuz yaşındayken öldü. Elbert de Mary Anna Miranda, ve Onur isimlendirildi üç küçük kız kardeşi vardı.

Hubbard çocuklar yerel kamu okulu, mezarlık gözden kaçan iki odalı küçük bir binayı katıldı. Otuz yıl sonra, Elbert mavi hiçbir iz ile renklendirilmiş "" görkemli "ve onun okul günlerini tarif .... Ben hiçbir emelleri sonra-Ben bir gün ben kesirler bir sorun, okulu aşağı büyü arzetmek emindim vardıöğretmen bulmaca ve benim adım tüm ilçe genelinde bilinen neden olacak bir şekilde dama oynamak istiyorum. "Mary o belirterek, okul belası olarak onun büyük kardeşi rolünü hatırlamak istiyorum "zaman zaman espri yaρtığı çok duyarlı duyu gıdıklayan zaman uygunsuz kükreyerek ... hocalarını rahatsız."

Elbert ilk iş girişim Larkin sabun ürünleri, sonunda Buffalo, New York'a getirdi kariyer satıyordu. Larkin Onun yenilikler prim dahil "yargılanıyor bırakın".
kaynak: wiki

Not: Bu bilgiler yabancı bir kaynaktn Türkçeye çeşitli programlarla çevrilmiştir. Hatalar bulunabilir.

Elbert Hubbard Sözleri 14 Adet

Aşağıdaki Elbert Hubbard sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Elbert Hubbard sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Denemeyi bırakmak dışında başarısızlık yoktur.

Özgürlükleri üretmek yetmez, paylaşmak gerekir.

Düşmanlarınızı düşünerek zaman kaybetmeyin.

Bir gram sadakat bir kilo zekaya değer.

Doğaüstü henüz anlayamadığımız doğal şeylerin adı.

Yaşamda yapabileceğiniz en büyük yanlış, sürekli olarak yanlış yapacağınızdan korkmaktır.

Bir makine, sıradan 50 kişinin yapabileceği işi yapar. Sıradışı bir insanın yapabileceği işi ise hiç bir makine yapamaz.

Cesur açıkgöz ve neşeli olun.

Kısacık bir ana sığan gülümseme bir hafızada ömür boyu yaşayabilir. hiç kimse gülümsemenin getireceği yararları reddedecek denli zengin değildir. Hiç kimse de gülümsediği için yoksul düşmez.

Her zaman kalp kıran adam, ayakkabı içindeki taşa benzeyen bir arkadaştır.

Korkuya kapılıp hedef değiştirmeyin. Aklınızı hedefinizde yoğunlaştırın.

Hayatı çok ciddiye almayın. Daha ondan canlı kurtulan olmadı.

Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata, sürekli bir hata daha yapacağımız korkusudur.

Gülümseme korkaklara güç, kederlilere neşe, hastalara sağlık verir. Gülümseme yorgunları dinlendirir.

Yorumlar 1 Adet

Perihan

Akınelifaşkı

Gerçekten çok işime yaradı teşekkürler. ödevime yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. emeğinize ellerinize sağlık..

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste