Eğer hayal edebildiğin bir şeyse, yapabilirsin. Onların peşinden gidecek cesa...

söz kimin

Bu sayfada ABD'li yapımcı, yönetmen, senarist, seslendirmen ve animatör Walt Disney tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Walt Disney şöyle demiştir: Eğer hayal edebildiğin bir şeyse, yapabilirsin. Onların peşinden gidecek cesa... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Walt Disney

Eğer hayal edebildiğin bir şeyse, yapabilirsin. Onların peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün rüyaların gerçek olabilir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Lady Gaga yaratıcı ve zeki.

Her birimiz tek kanatlı melekleriz ve bizler ancak birbirimizi kucaklayarak uçabiliriz.

Çalarken sizi dinleyenlerle ilgilenmeyiniz.

Tarihin tanıdığı en büyük düşünürlerin birkaçını yetiştirmiş olan eski Yunanlılar, felsefeden, bilgi sevgisini anlıyorlardı.

Neyi seversen, o olursun. Sevgi simyadir. Asla yanlış şeyi sevme çünkü seni dönüştürecektir. Hiçbir şey sevgi kadar dönüştürücü değildir. Seni daha yükseklere, doruklara çıkabilecek bir şeyi sev. Senin ötende bir şeyi sev.

Her lafı duyma diye kulağının ardı var, her şeyi görme diye gözünün kapağı var, her lafı söyleme diye dilinin önünde dudağın var.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste