Düşüncelerinizin su damlaları gibi Olduğunu düşünün. Bir düşünce veya bir su ...

söz kimin

Bu sayfada Yazar Louise Hay tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Louise Hay şöyle demiştir: Düşüncelerinizin su damlaları gibi Olduğunu düşünün. Bir düşünce veya bir su ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Louise Hay

Düşüncelerinizin su damlaları gibi Olduğunu düşünün. Bir düşünce veya bir su damlasının pek fazla anlamı Olmaz. Ama düşünceleri tekrarladıkça, önce halının üzerinde bir leke fark edersiniz, sonra küçük bir su birikintisi Oluşur, bir göle dönüşür ve bu düş

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Bilmediğim ve ne yapacağı belli olmayan bir duyguyla hırpalanıyorum boyuna.

Uçağın verdiği ders, sorunun ortaya konmasına ve çözülüp gerçekleşmesine yer veren mantıkta yatar. Konut sorunu henüz ortaya konmamıştır. Günümüz mimarlığı, gereksinmelerimize artık karşılık vermemektedir.

Fenerbahçeli olup Aziz Yıldırım düşmanlığı yapan ve dolayısıyla bilerek ya da bilmeyerek ama bana göre bilerek Fenerbahçe'ye zarar veren Fenerbahçeli hainler var.

İnsan, başka insanlara muhtaç olma oranında mutsuzlaşır.

Kapitalizm, benim gözümde solun bir yüzü, kömünizm öbür yüzüdür. İnsan olan derim tükürsün ikisinin de suratına.

Yas tutan şu dünyanın kalabalığında Gelenler gittiler, gölgemle kaldım. Çek git yolumdan kalbim artık, uslandım! Ama kuşlarım... Kuşlarım vuruldu, çoktan kimsesiz kaldım.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste