Dolly Parton Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Country pop şarkıcısı ve müzik yazarı Dolly Parton ait 4 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Dolly Parton kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Dolly Rebecca Parton mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Dolly Parton
  • Adı: Dolly Parton
  • Doğum: 19 Ocak 1946
  • Mesleği: Country pop şarkıcısı ve müzik yazarı
Dolly Parton Kimdir Sayfası

Bu sayfada Dolly Parton hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Dolly Parton sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Dolly Rebecca Paɾton (19 Ocak 1946, Sevieɾville, Tennessee, ABD) ABD'li kadın countɾy ve countɾy pop şaɾkıcısı ve müzik yazaɾı.

1959 yılından beri müzik çalışmalarına devam etmektedir. 1978 yılından beri 7 kez Grammy ödülü almıştır, ayrıca 42 kez de Grammy ödülüne aday gösterilmiştir. Bunların dışında Academy, Tony ve Emmy müzik ödüllerine de aday gösterilmiştir. Ayrıca Dolly Parton, Miley Cyrus'ın vaftiz annesidir. İlk kopya koyun olan Dolly'ye onun adı verilmiştir.

Dolly Parton Sözleri 4 Adet

Aşağıdaki Dolly Parton sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Dolly Parton sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Eğer yüzünden gülümseme eksik birini görürseniz, siz onlara gülümseyin.

Bu kadar ucuz görünmenin, ne kadar pahalıya mal olduğuna inanamazsınız.

Gökkuşağını istiyorsanız, yağmura katlanmalısınız.

Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.

Yorumlar 1 Adet

Perihan

Osman

Super sahane

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste