Disiplin, yapmaktan nefret ettiğiniz bir şeyi seviyormuş gibi yapmak demektir...

söz kimin

Bu sayfada Boksör Mike Tyson tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Mike Tyson şöyle demiştir: Disiplin, yapmaktan nefret ettiğiniz bir şeyi seviyormuş gibi yapmak demektir... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Mike Tyson

Disiplin, yapmaktan nefret ettiğiniz bir şeyi seviyormuş gibi yapmak demektir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Görüyorsun, konu şu ki; dünyadaki en güçlü insan en yalnız duran o kişidir.

Anayasaya ve medeni kanuna göre kadın ve erkek eşittir. Bir kadın nasıl iki koca alamazsa bir erkek de iki kadın alamaz.

Çevrenle yetinme; yetmez çünkü. Yeryüzünde, özellikle Batı'da, senden çok daha iyi koşullarda yetişmiş, senden çok daha bilgili binlerce genç var. Bu yüzden yakın çevrenle kendini kıyaslama. Hatta kendini kimseyle kıyaslama. Kendinle yarış. Zekada ve kavra

Belki de arayana yardım etmek günlük döngünün sıradanlığında bir değişiklik yarattığı için kurban isteğin ne kadar olağan dışı olduğuna dikkat etmiyordur.

Hollywood öyle bir yerdir ki: bir öpücük için size 1000 dolar öderler ama ruhunuzu satın almak için 50 cent verirler. Bunu biliyorum çünkü, ilk teklifi defalarca redederek 50 cente razı oldum.

İnsanların mutlulukları ya da mutsuzlukları, kaderin olduğu kadar da karakterlerinin eseridir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste