Din ve bilimin birbirinden ayrı tutulmasını pek anlayamıyorum. Ama sundan emi...

söz kimin

Bu sayfada Amerikalı yazar ve şair Charles Bukowski tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Charles Bukowski şöyle demiştir: Din ve bilimin birbirinden ayrı tutulmasını pek anlayamıyorum. Ama sundan emi... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Charles Bukowski

Din ve bilimin birbirinden ayrı tutulmasını pek anlayamıyorum. Ama sundan eminim ki bu iki ekolün birbirine bu kadar acımasızca saldırması için hiçbir sebep yoktur.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Denizin dibinde incilerle taşlar karışık olarak bulunurlar, övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunurlar.

Gerçek arkadaş, Sen kendine inanmayı bıraktığında bile sana inanan kişidir.

Küçükken kötü söz söyleyene ben aynayım çığlığı basardık, şimdi biri çıksa dese ki; hayatını kurtaracak kadar seveceğim seni, asla üzmeyecek narin kalbini incitmeyeceğim benden sonra evrim geçirip insanlardan tiksinmeyeceksin de. deliler gibi bağırsam ona

Dikkatini, işini daha büyütmeye değil, daha iyi yapmaya ver.

Bir insanı değerlendirmek için nelere sahip olmadığına değil, sahip olduklarıyla neler yaptığına bakmalı.

Dünya delilerle doludur. Bunlardan biriyle karşılaşma istemeyen, yalnız evine kapanmakla kalmamalı, tüm aynaları da kırmalıdır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste