Devasa olacağımı düşünmüştüm ve olduk....

söz kimin

Bu sayfada Vokalist, Müzisyen, Söz yazarı, Prodüktör Freddie Mercury tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Freddie Mercury şöyle demiştir: Devasa olacağımı düşünmüştüm ve olduk.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Freddie Mercury

Devasa olacağımı düşünmüştüm ve olduk.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Önemli olan akıllı olmak değil, aklı yerinde ve zamanında kullanmaktır.

Eşim sayesinde evimde dua ve Kur'an eksik olmuyor.

Sen zayıfları yardımcısız, kimsesiz sanma; Kur'ân'dan 'İzâ câe nasrullâh'ı oku.

Zenginlik sabahları poğaça yiyebilmektir. Zenginlik; Merdivenleri yardımsız çıkabilmektir. Pencereden bakıp, yoldan geçenleri görebilmektir. Her akşam kendi kapını kapatabilmektir. Saçının okşanmasıdır. Kolundaki saatin geleceği göstermesidir. Bir sonraki hafta için plan yapabilmektir. Güzel günleri bekleyebilmektir. Bazen bir tabak makarnadır. Bazen iki tane domates ve bir taze ekmektir. Kendine inanabilmektir. Zenginlik varlığından mutluluk duyabildiğin her şeydir.

Dünyanın en güçlü orduları da kıramadı bu halkayı.

Yeni tanıştık belki de Ama kimbilir belki de hep vardın Eşlik ediyordun sessiz ve sinsice belki de Şimdi şimdi anlıyorum Kurnazca ayırdın beni beki de Lime lime savurdun sevdiklerimi Belki de Yalnızlığım Yaşamak zorunda olduğum beraberliğimsin Yalnızlığım kanımsın canımsın Sen benim çaresizliğimsin Yalnızlığım

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste