Denis Waitley Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Yazar Denis Waitley ait 10 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Denis Waitley kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Denis Waitley mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Denis Waitley
  • Adı: Denis Waitley
  • Doğum: 1933
  • Mesleği: Yazar
Denis Waitley Kimdir Sayfası

Bu sayfada Denis Waitley hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Denis Waitley sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Denis Waitley E. (1933 doğumlu), Amerikalı bir motivasyonel konuşmacı ve yazar, danışman ve en çok satan yazar.

Waitley Annaρolis ABD Deniz Kuvvetleri Akademisi mezunu, O Benlik Saygısı Ulusal Konseyi'nin kurucu üyesi oldu.

O 16 kitaρ yazmıştır ve ses ders Yüzlerce yayımladı.

Denis Waitley Sözleri 10 Adet

Aşağıdaki Denis Waitley sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Denis Waitley sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Mutluluk gidilebilecek bir yer yada sahip olunabilecek, kazanılabilecek , yıpratılabilecek, tüketilebilecek bir şey değil. Mutluluk; her dakikayı sevgi, şükran ve zerafetle yaşadığın manevi, ruhsal bir tecrübedir.

Zaman, kimse arasında ayrımcılık yapmayan bir işverendir. Yeni bir güne başlarken herkes aynı sayıda saat ve dakikalara sahiptir. Örneğin zenginler parayla daha fazla saat satın alamazlar. Aynı şekilde bilim adamları yeni dakikalar icat edemez. Ya da yarın kullanmak üzere bugünün zamanını biriktiremezsiniz. Ancak yine de zaman son derece adil ve bağışlayıcıdır. Geçmişte vaktinizi ne kadar boşa harcarsanız harcayın, hala koca bir 'yarın'a sahipsinizdir.

Yaşam; kendi gözlerinizden seyrettiğiniz bir filmdir. Dışarıda neler olup bittiği o kadar önemli değildir. Önemli olan sizin olup bitenleri nasıl gördüğünüzdür.

Hayatta, hatalar ya da başarısızlıklar yoktur; sadece dersler vardır.

Şampiyon olmak demek, şampiyon gibi düşünmek demektir.

Yaşamda iki önemli seçim var; ya varolan koşulları olduğu gibi kabul etmek, ya da onları değiştirmenin sorumluluğunu üstlenmek.

Çocuklarınıza verebileceğiniz en büyük hediye sorumluluğun kökleri ve bağımsızlığın kanatlarıdır.

İnsanları etkilemeye ne kadar az çalışırsanız, o kadar etkileyici olursunuz.

Zihin paraşüt gibidir. Eğer açık değilse çalışmaz.

İnanmak, sizi kalkış rampasından fırlatacak olan ateşleme düğmesidir.

Yorumlar 1 Adet

Perihan

Fatmanur. Esen

Ben Bir Cocugum Ama Benim İcin Her Yazarin Her Kisinin Bir Onemi Vardir Cunku Bunkari Cidiyet alirsak ne Kadar Onemli Oldugunu Gorun Ve Bunun degerini Bilin

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste