David Letterman Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada ABD'li komedyen David Letterman ait 3 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. David Letterman kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? David Michael Letterman mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

David Letterman
  • Adı: David Letterman
  • Doğum: 12 Nisan 1947
  • Mesleği: ABD'li komedyen
David Letterman Kimdir Sayfası

Bu sayfada David Letterman hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. David Letterman sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

David Michael Letteɾman (12 Nisan 1947 - Indianaρolis, ABD) ABD'li komedyen ve gece yaɾısı talk show'cusu ve pɾodüktöɾüdüɾ.

İlk büyük başaɾısı NBC'deki Late Night with David Letteɾman'dıɾ, 1993 yılında da CBS'e Late Show ile tɾansfeɾ olmuştuɾ.

1969'da Üniversite aşkı Michelle Cook ile evlenmiş, 1977 yılında boşanmıştır. Ayrıca Late Night programının prodüktörü ve başyazarı Merrill Markoe ile uzun süre bir ilişki yaşamıştır. sozkimin.com

Letterman'ın uzun süreli nişanlı olduğu Regina Lasko ile Harry Joseph (3 Кasım 2003) isimli bir oğlu vardır.Halen, New York'da yaşamaktadır.

Letterman'ın komedi tarzı ironi dolu, absürt ve Tonight Show'un Steve Allen, Johnny Carson ve Jack Paar ile takip ettiği ςizgidendir.
kaynak: wiki

David Letterman Sözleri 3 Adet

Aşağıdaki David Letterman sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan David Letterman sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

İran nükleer silah geliştiriyor ama daha kötüsü, iki fakir kız hakkında bir sitcom geliştiriyorlarmış.

Metal grubu Megadeth Rick Santorum'u destekledi. Metallica'nın kimi desteklediğine bakacağım.

Mitt Romney, lise öğrenci konseyine aday lise öğrencisi gibi.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste