Dave Barry Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Gazeteci, yazar, mizahçı Dave Barry ait 7 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Dave Barry kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? David McAlister Barry mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Dave Barry
  • Adı: Dave Barry
  • Doğum: 3 Temmuz 1947
  • Mesleği: Gazeteci, yazar, mizahçı
Dave Barry Kimdir Sayfası

Bu sayfada Dave Barry hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Dave Barry sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

(3 Temmuz 1947 doğumlu) David McAlister "Dave" Barry Pulitzer ödüllü O da mizah ve parodi pek çok kitaρ yazmıştır 2005 1983 den Miami Herald iςin bir ulusal sendikasyon mizah sütun yazdı Amerikalı yazar ve köşe yazarı, yanı sıra, komedi roman.

Barry babası David, bir Presbiteryen bakanı olarak Armonk, New York'ta doğdu. O 1969 yılında Haverford Koleji İngilizce Arts derecesi bir lisans kazandı diye 1965 yılında "Sınıf Palyaço" seςildi Wampus İlköğretim Okulu, Harold C. Crittenden Junior High School (her iki Armonk) ve Pleasantville Yüksek Okulu'nda eğitim gördü .

Quaker-bağlı kolej bir mezunu olarak, bir dini vicdani retςi olarak tescil Vietnam Savaşı sırasında askerlik kaçınılmalıdır. sozkimin.com Babasının mesleği rağmen, Dave o bir ateist olduğunu "erken" karar verdi. O, "din hakkında yazmaktan ile sorun içtenlikle dindar insanları rencide riskiyle, ve sonra onlar palalarla senden sonra gelmek olduğunu." Dedi

Barry 1976 Barry ikinci eşi Beth Lenox, evli ve Lenox onlar 1971 yılının Eylül ayında aynı gün kendi gazetecilik kariyerlerine başladılar Günlük Yerel Haberler, birlikte çalışmış; Onlar Robert, bir çocuğu vardı. Barry ve Lenox 1996 yılında 1993 yılında boşandı, Barry Miami Herald sportswriter Michelle Кaufman evlendi 2000 yılında bir kızı, Sophie vardı Barry olmuştur artık ciddi, fermuar, ve Lucy adlı köpekler. Tüm Barry'nin sütunlarda düzenli söz edilmiştir.
kaynak: wiki

Not Bu bilgiler yabancı bir kaynaktan Türkçeye çeşitli programlar ile çevrilmiştir. Hatalar bulunabilir.

Dave Barry Sözleri 7 Adet

Aşağıdaki Dave Barry sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Dave Barry sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

İyi dans edip edemediğini kimse umursamaz. Sadece kalk ve dans et.

Evrenin dört yapı taşları yangın, su, çakıl ve vinil.

Japonca öğrenmek için en iyi yol, Japonya'da, Japon ailesi tarafından yetiştirilen bir Japon bebek olarak doğmuş olmaktır.

Bir ergen için, bir ebeveyn daha utanç verici dünyada hiçbir şey yoktur.

İnternet araması bekleyişin icadından beri insan iletişim tarihinin en önemli tek gelişmedir.

Sadece bir kere genç olursun. Ama ölünceye kadar olgunlaşmamış kalabilirsin.

İnternet: toplumu dönüştürme ve sohbet yoluyla geleceği şekillendirme.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste