Damı basit yapılmış bir eve yağmur dolması gibi, derin düşünmeyen beyine de t...

söz kimin

Bu sayfada Buda tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Buda şöyle demiştir: Damı basit yapılmış bir eve yağmur dolması gibi, derin düşünmeyen beyine de t... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Damı basit yapılmış bir eve yağmur dolması gibi, derin düşünmeyen beyine de tutku öyle dolar.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Hayatımla gurur duymuyorum, ama utanmıyorum da. Benimki sadece bir yaşam biçimi.

Takdir etmenin ardından er geç sevmek gelecektir.

Kendimi haklı görüyor değilim; ama kendimi savunuyor da değilim hele yargılamayı hiç beceremiyorum, kendimi de dünyayı da. dünya ne işe oydu; ben de ne işem o oldum uyuşamadık. Hepsi bu.

Bu memlekette namuslu olmak ne zor şeymiş meğer Bir gün Almanların pabucunu yalayan Ertesi gün İngilizlere takla atan Daha ertesi gün de Amerika?ya kavuk sallayan Soysuzlar gibi olmak istemedik !

Ellerine dokunmak isterim, dokunamam arkasından camın. Ben bir şaşkın seyircisiyim gülüm, alacakaranlığımda oynadığım dramın.

Karşımıza çıkan engellerin önünde sinmek yerine, yüreklilikle onların üstesinden gelmeye kendimizi hazırlarsak, bu engellerin çoğu eriyip yok olacaktır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste