Çok asimetrik bir dünyada yaşıyoruz....

söz kimin

Bu sayfada ABD'li siyaset bilimci Zbigniew Brzezinski tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Zbigniew Brzezinski şöyle demiştir: Çok asimetrik bir dünyada yaşıyoruz.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Zbigniew Brzezinski

Çok asimetrik bir dünyada yaşıyoruz.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Bir şeyden ötekine kaçar ve kendimizi mahvederiz, dedi. Hep uzaklaşıp gideriz, tükenene kadar.

Zaafım yok, ama ne zaman aklıma gelsen aşka inanıyorum.

Kadın sabır taşı çatlayıncaya kadar, kendine yapılan haksızlıkları yarına bırakır ama asla yapanın yanına kar olarak bırakmaz...

Kadınsı bir yaklaşım sürdürmek hayati öneme sahiptir - ancak otoriter kadınlardan nefret eder.

Hay Hay o senin neyin olur derlerse, gülüm olur balim olur diyecegim.. o senin neyin olur derlerse, sevgilim sevgilim diyecegim.. o benim kalbimi isterse, seve seve vereyim diyecegim.. kedisini köpegini dolaptaki ceketini al papucunu terligini duvardaki resmini.. ne varsa alsin toplasin gelsin, benim icin gelsin isterse kalsin.. hay hay buyursun gelsin, hay hay temelli kalsin, hay hay buyursun gelsin, hay hay beni seven gelsin!!! hay haaaaaayyyyyyyyyyy.. o senin neyin olur derlerse, gözüm olur yasim olur diyecegim.. o senin neyin olur derlerse, yazim olur kisim olur diyecegim.. o bunun aksini söylerse, bir bildigi vardir diyecegim! kedisini,köpegini,dolaptaki ceketini, al papucunu terligini duvardaki resmini.. ne varsa alsin toplasin gelsin, benim icin gelsin isterse kalsin.. hay hay buyursun gelsin, hay hay temelli kalsin, hay hay buyursun gelsin, hay hay beni seven gelsin! hay haaaaayyyyyyy..

Akıl noksanlığı iki turlu olur: biri delilikten, öbürü cahillikten.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste