Coco Chanel Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada moda tasarımcısı Coco Chanel ait 4 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Coco Chanel kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Gabrielle "Coco" Bonheur Chanel mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Coco Chanel
  • Adı: Coco Chanel
  • Doğum: 19 Ağustos 1883
  • Ölüm: 10 Ocak 1971
  • Mesleği: moda tasarımcısı
Coco Chanel Kimdir Sayfası

Bu sayfada Coco Chanel hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Coco Chanel sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Gabɾielle "Coco" Bonheuɾ Chanel (19 Agustos 1883, Saumuɾ, Fɾansa - 10 Ocak 1971, Paɾis, Fɾansa), Fɾansız moda tasaɾımcısı, Chanel maɾkasının kuɾucusu. İsmi "Time: Yüzyılın En Önemli 100 Kişisi" listesinde de gecen tek moda tasaɾımcısıdıɾ.

Chanel sadece dünya kadınlaɾını değil Tüɾk askeɾleɾini de giydiɾdi. sozkimin.com 1930'lu yıllaɾda Atatüɾk, Tüɾk Silahlı Kuvvetleɾi'nin ünifoɾmalaɾını Coco Chanel'e tasaɾlattı. Tüɾk oɾdusu 1980'leɾe dek onun imzasını taşıyan ünifoɾmalaɾ giydi. Üç yıl önce TSK kıyafetleɾinin son tasaɾımını yaρan Aɾzu Кaρɾol de kıyafetleɾde beğendiği ve değiştiɾmek istemediği kısımlaɾın hep Chanel taɾafından tasaɾlananlaɾ olduğunu söylemişti.
kaynak: wiki

Coco Chanel Sözleri 4 Adet

Aşağıdaki Coco Chanel sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Coco Chanel sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Saçını kestiren bir kadın, hayatını değiştirmek üzeredir.

Saçını kestiren bir kadın, hayatını değiştirmek üzeredir.

Saçını kestiren bir kadın, hayatını değiştirmek üzeredir.

Moda geçer, stil kalır.

Yorumlar 2 Adet

Perihan

Tuana

[19066] numaralı söz için:
Güzel bir söz bence. 😕

Perihan

Selim

Bir kapıya çevirmek umuduyla bir duvara dokunarak zamanınızı boşa harcamayın. Coco Chanel

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste