Cem Özer Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Sinema ve tiyatro sanatçısı, sunucu, yazar Cem Özer ait 6 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Cem Özer kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Cem Özer mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Cem Özer
  • Adı: Cem Özer
  • Doğum: 5 Ekim 1959
  • Mesleği: Sinema ve tiyatro sanatçısı, sunucu, yazar
Cem Özer Kimdir Sayfası

Bu sayfada Cem Özer hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Cem Özer sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Cem Özer (d. 5 Ekim 1959, Göksun, Кahramanmaraş), Sinema ve tiyatro sanatçısı, sunucu, yazar.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni yarım bırakan sanatçı, daha sonra Dostlar Tiyatrosu gibi topluluklarda çalıştı. Televizyonda Laf Lafı Açıyor adlı programın sunuculuğuyla tanındı. Şansını Dene yarışmasında yarışmacı olarak görev aldı. sozkimin.com Çeşitli sinema filmlerinde rol aldı. Modacı Esin Maraşlıoğlu ve Oyuncu Nurgül Yeşilçay ile evlilikleri oldu.Cemre adında bir kızı ve nejat adında bir oğlu bulunmaktadır.
kaynak: wiki

Cem Özer Sözleri 6 Adet

Aşağıdaki Cem Özer sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Cem Özer sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Nurgül'le ilgili her şeyi biliyorum. Biz çocuğumuzu klasik bir yöntemle yaptık. Osman Nejat'ı leylek getirmedi.

İvana Sert'i Kral Müzik Ödülleri'nin gecesinde gördüm. Öyle güzel değilmiş. Laleli ve Aksaray'da bunlardan çok var. İvana Sert için.

Geçirdiğim estetik operasyonlardan artanlarla Nihat Doğan'ı yaptılar.

Ulan oradan çıktın. Seda'nın eteğinden çıkmadı mı bu? Biz nereden tanıdık, Nihat Doğan mı biliyorduk?.Nihat Doğan'ın 'Survivor' programında söylediği 'Ben hiçbir kadının eteğinin altında saklanmam' sözlerini üzerine

Kadınların ekonomik bağımsızlığa sahip olması nedeniyle günümüzde evlilikler daha kolay bitiyor.

Hiçbir zaman kendimi ifade edeyim çabası içinde olmadım. Kendimi güçlü hissettiğim için yalakalık yapmıyorum, bu da beni özgür kılıyor.

Yorumlar 1 Adet

Perihan

Faruk Çeçen

Çocukluğumuzda Göksun Çardakta çok oynadığımı hatırlıyorum..Evleri Kantarma yolu üzerindeydi..

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste