Carly Rae Jepsen Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Kanadalı şarkıcı, söz yazarı, besteci Carly Rae Jepsen ait 4 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Carly Rae Jepsen kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Carly Rae Jepsen mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Carly Rae Jepsen
  • Adı: Carly Rae Jepsen
  • Doğum: 21 Kasım 1985
  • Mesleği: Kanadalı şarkıcı, söz yazarı, besteci
Carly Rae Jepsen Kimdir Sayfası

Bu sayfada Carly Rae Jepsen hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Carly Rae Jepsen sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Carly Rae Jepsen (d. 21 Кasım 1985, Mission), Кanadalı şaɾkıcı, söz yazaɾı, besteci.

2007'de Canadian Idol yaɾışmasının 5. sezonunda üçüncü olmuştuɾ. 30 Eylül 2008'de MaρleMusic ve Fontana Recoɾds'a imza atıp ilk albümü Tug of Waɾ'ı çıkaɾttı. 3 yıl sonɾa 604 Recoɾds taɾafından "Call Me Maybe" adlı single paɾçası çıktı ve 14 Şubat 2012'de ilk geniş çaρlı albümü Cuɾiosity bunu takip etti. "Call Me Maybe" Billboaɾd Hot 100 ve Canadian Hot 100 listeleɾinde 1 numaɾaya yükseldi. Bu single ayrıca Avustralya, İrlanda ve Büyük Britanya'da da 1 numaraları aldı. sozkimin.com Jepsen 2012'de Interscope Records ile sözleşme imzaladı. Jepsen'in müziği klasik rock ve alternatif müziğin bir karışımını çağrıştırmaktadır.Ayrıca Carly Rae Jepsen Call Me Maybe adlı şarkısıyla büyük bir üne ulaşmıştır.
kaynak: wiki

Carly Rae Jepsen Sözleri 4 Adet

Aşağıdaki Carly Rae Jepsen sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Carly Rae Jepsen sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Müzik yaparken size doğru kelimeyi, doğru melodiyi ve bu mükemmel duyguyu verecek insanları hissedebilirsiniz.

Ben şarkı yazmak istedim ve bunu kariyer haline nasıl getireceğimi bilmiyordum. Bu yüzden kariyer için akla gelebilecek her işi yapıyordum. Sonunda başardığımı düşünüyorum.

Kimse beni tanımazken, 'Call Me Maybe' üzerinde çalışırken hissettiğim duyguyu, bugün LMFAO'dan RedFoo'yla çalışırken de hissediyorum.

Çoğu kişi Pretty Amazing yarışmasının tutkunu.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste