Carlos Ruiz Zafon Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada İspanyol romancı Carlos Ruiz Zafon ait 6 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Carlos Ruiz Zafon kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Carlos Ruiz Zafón mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Carlos Ruiz Zafon
  • Adı: Carlos Ruiz Zafon
  • Doğum: 25 Eylül 1964
  • Mesleği: İspanyol romancı
Carlos Ruiz Zafon Kimdir Sayfası

Bu sayfada Carlos Ruiz Zafon hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Carlos Ruiz Zafon sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Carlos Ruiz Zafón (d. 25 Eylül 1964), İspanyol romancıdır.

Romanları 45 ülkede yayınlanmış, 30'dan fazla dilde tercüme edilmiştir. Javier Sierra ve Juan Gómez-Jurado ile birlikte çağdaş İspanyol edebiyatının en başarılı yazarlarından biridir. 1993 yılından beri Los Angeles'ta yaşamaktadır. sozkimin.com
kaynak: wiki

Carlos Ruiz Zafon Sözleri 6 Adet

Aşağıdaki Carlos Ruiz Zafon sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Carlos Ruiz Zafon sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

"Kırık kalpler hakkında en iyi şey nedir bilir misin?" diye sordu Eulalia. Hayır. Bir kere kırılırlar o kadar. Ondan sonra sadece çizikler olur.

Ahmaklar konuşur, korkaklar sessiz kalır, bilgili insanlar da dinler.

Bak, Daniel. Yazgı genellikle yalnızca köşe başında durur. Bir hırsız, bir fahişe ya da bir piyango satıcısı gibi. En genel canlandırma bu üçüdür. Ama yazgının yapmadığı şey ev ziyaretleridir. Onu kendine getirmek için sen gitmelisin.

Eğer herkes birinden canavar olarak bahsediyorsa, ortada iki olasılık vardır; bu adam ya biz azizdir ya da öykünün tamamını anlatmıyorlardır.

Burası gizemli bir yer Daniel, bir mabet. Burada gördüğün her kitabın, her cildin bir ruhu var. Onu yazanın, okuyanların, onunla yaşayıp onu düşleyenlerin ruhu. Burası Unutulmuş Kitaplar Mezarlığı.

Kadınlar ve diğer dünyevi sorunlar hakkında büyük olasılıkla senden daha fazlasını biliyorum. Freud'un bizlere söylediği gibi, kadınlar düşündükleri ya da söyledikleri şeylerin tersini isterler, düşünürsen çok da kötü bir şey değil, çünkü erkekler onların tersine açıkça kendi üreme ve sindirim organlarını düşünürler.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste