Büyük keşifler yanlışlıkla halkın düşündüğünden daha az sıklıkla yapılır....

söz kimin

Bu sayfada Alman fizikçi Wilhelm Conrad Röntgen tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Wilhelm Conrad Röntgen şöyle demiştir: Büyük keşifler yanlışlıkla halkın düşündüğünden daha az sıklıkla yapılır.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Wilhelm Conrad Röntgen

Büyük keşifler yanlışlıkla halkın düşündüğünden daha az sıklıkla yapılır.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Eğer egomanyak olmak söylediklerime ve yaptıklarıma, müziğime sanatıma inanmaksa, ben öyleyim. Yaptığıma inanıyorum ve söyleyeceğim.

Gayet yavan bir hayatın sonuna geldiğimizde aşk hayatımızdan geriye bir iki evlilik, kiralık kasada duran gül şeklinde saten bir broş ve kaloriferle bir ömür sürmüş kavgalar kalmış olur.

Istırabını bırakmaktan, ıstırabını saadete dönüştürmekten seni kim alıkoyabilir? Hiç kimse. Bir hapishanede bile olsan, mahkûm edilmiş, zincirlenmiş, hiç kimse seni mahkûm edemez. Senin ruhun yine de özgür kalır. Elbette son derece sınırlı koşullardasındır. Ama bu sınırlandırılmış durumda bile bir şarkı söyleyebilirsin. Ya çaresizlik gözyaşlarıyla ağlarsın ya da bir şarkı söyleyebilirsin. Ayağındaki zincirlerle bile dans edebilirsin; o zaman zincirlerin sesi bile bir melodiye sahip olacaktır..

Yolumuz birbirimizi anlamaktan geçmiyorsa, hiçbir yere varamayacağız demektir.

Bazen unutuyor insan, unutulduğunu da.

İnsan kalbi, yıldızlara ulaşmak istediğimiz hassas bir araç gibidir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste