Buluşlarınızı birçok kişiyle paylaşmayın; bunları yalnızca bilimleri anlayan ...

söz kimin

Bu sayfada Filippo Brunelleschi tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Filippo Brunelleschi şöyle demiştir: Buluşlarınızı birçok kişiyle paylaşmayın; bunları yalnızca bilimleri anlayan ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Buluşlarınızı birçok kişiyle paylaşmayın; bunları yalnızca bilimleri anlayan ve seven birkaç kişiyle paylaşın.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Başkalarının yaptığı hatalardan dolayı öfkelenirseniz, onları değil kendinizi cezalandırmış olursunuz.

Düşümde seni gördüm, usul usul ağliyordun, bal yanaktan öptüm. Düşümde seni gördüm, uzanmış yatıyordun, koştun üstünü örttüm. (Kunduram, Sandukam, Zenbilim şarkısından)

Her hakiki aşk, umulmadık dönüşümlere yol açar. Aşk bir milad demektir. Şayet aşktan önce ve aşktan sonra aynı insan olarak kalmışsak, yeterince sevmemişiz demektir. Birini seviyorsan onun için yapabileceğin en anlamlı şey değişmektir!

Ama Bayan Scarlett, beni dinle. Sen at semeri vurulmuş bir eşeksin. Bir eşeğe altın semer vurup, onu süsleyip bir arabaya koşabilirsin ama eşek yine eşektir. Kimseyi kandıramaz. Sen de aynı öylesin. İpek elbiselere, atölyelere, dükkana ve paraya sahip olup kendine güzel bir at havaları verebilirsin ama sonuçta eşeksin. Kimseyi kandıramazsın.

Varoluşa bir şeyler ekleyince güzel şeyler ortaya çıkar. Suçsuz coşkunlukları, saf dilekleri salmak her zaman işe yarar.

Yahu bu resmi ben de yaparım! Picasso'nun tablosuna bakarken.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste