Buluşlarınızı birçok kişiyle paylaşmayın; bunları yalnızca bilimleri anlayan ...

söz kimin

Bu sayfada Floransalı sanatçı ve İtalyan rönesans temsilcilerinden Filippo Brunelleschi tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Filippo Brunelleschi şöyle demiştir: Buluşlarınızı birçok kişiyle paylaşmayın; bunları yalnızca bilimleri anlayan ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Filippo Brunelleschi

Buluşlarınızı birçok kişiyle paylaşmayın; bunları yalnızca bilimleri anlayan ve seven birkaç kişiyle paylaşın.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Arabesk müzik, arabesk yaşam tarzının betimlemesidir. Aydınlığın, çağdaşlığın ve öncülüğün, sanatçılığın sırtına külfettir. Emek karşıtıdır, duyarsızlıktır ve yaratamamaktır! Etik dışı 'yalan dolanla' doludur. Ortadoğu işi, 3. sınıf, acındırmaca, tembellik, yeteneksizlik, rant, çamur, muallaklıklar üzerinden yaşar. Arabesk müziği yapan yapsın! Bu sayfaya tek gık diyeni yukarıdaki sebeplerden hemen atacağım! Türk halkının arabesk yavşaklığından utanıyorum, utanıyorum, utanıyorum!

Bankacılar, size hava pırıl pırılken zorla şemsiyesini veren ama iki damla yağmur düştüğünde de şemsiyeyi zorla elinizden alan insanlardır.

Ey oğul! İki dünyada mes'ut olmak istiyorsan, kendini anla. Okuyup bilgili olmaya çalış. Çalış ki, bilenle bilmeyen bir olmaz.

Şiirdir söylenir, yazdır biter, kadındır gider. Bütün kadınlar şiiri bir kadına terkeder!

Kafamda susmaları için yalvardığım sesler var.

Herşey çok güzel olacak. Son sözleri.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste