Bugün takvime baktım. Yaprağını kopardım attım. Seni tanıyacağımı bilseydim. ...

söz kimin

Bu sayfada Türk şarkıcı Ajda Pekkan tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Ajda Pekkan şöyle demiştir: Bugün takvime baktım. Yaprağını kopardım attım. Seni tanıyacağımı bilseydim. ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Ajda Pekkan

Bugün takvime baktım. Yaprağını kopardım attım. Seni tanıyacağımı bilseydim. Yapar mıydım (atar mıydım). Unutma bugünü bu tarihi. Bu aşkımızın ilk sahnesi. Yüreğime indi perdesi. Aynen öyle aynen öyle. Unutma bu günü bu tarihi. Kelimelere sığmaz tarifi.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Türk töresinin bir şartı da yüksek vazife duygusudur. Vazifeyi her ne pahasına olursa olsun yapmaktır. Diğer bir şart, toplum uğrunda her çeşit fedakârliği yapmaktır. Millete hizmet yolunda şahsi menfaatlerden, şahsi zevklerden feragattır. Vazgeçmektir. Kişiler kendilerini millet için feda ederler. Türk milleti'nin büyüklüğü böyle yükselecektir. Onu sizler yaşatacak, sizler yükselteceksiniz. Türk töresinin en önemli bir gereği de sır saklamaktır. Sır saklamak.

Yaşam kısa, bilim uzundur; kriz kısacık, deneyim tehlikeli ve karar zordur.

Merakla her zamankinden daha çok kayboldum.

İmamı Azam aklın işletilmesini esas alan bir müslüman dâhidir.

O kadar çok hayal ettim ki seni, bir hayalden ibaretsin artık.

Formlarda İhlas Sûresi'yle dalga geçiyorlar diye alakasız konulara değinmişler. Kimsenin haddine düşmez insanın dini ve inancıyla dalga geçmek.'Rezil' isimli parçasında 'Lem yelid ve löp yutar' sözünün geçmesi üzerine

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste