Bu Müslümanlara, özellikle de Libya halkına karşı verilen bir haçlı savaşı. L...

söz kimin

Bu sayfada Kaddafi tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Kaddafi şöyle demiştir: Bu Müslümanlara, özellikle de Libya halkına karşı verilen bir haçlı savaşı. L... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Bu Müslümanlara, özellikle de Libya halkına karşı verilen bir haçlı savaşı. Libya halkını korkutacaklarını düşünüyorlar. Bunlar sadece teröristçe yaklaşımlar ve sadece karadaki güçler zafer kazanacak.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Herkes benim gibi 'dün dündür bugün bugündür' deyip işin içinden çıkamaz! (cumhurbaşkanlığının son basın toplantısında.)

lan'da vampir karizması var. Ama Paul'un köpek dişleri var ve düşünceli bir yapıya sahip.

Derenin akışını dinleyerek sahil boyunca ilerlerken durulacağımı umuyordum. Güçlü yaşamı içinde tabiat, insanı umursamaz ve belki, bilhassa bunun için, onun karşısında huzura kavuşur insan. Ama nehrin bana hiçbir yararı dokunmadı; benim içimdeki uğultu, onunkinden çoktu çünkü.

Bu dünyada gençlik ve güzelliğin bir anlamı yoktu; birbirinin tıpatıp eşi, ruhları görünmez olmuş bedenlerle dolu uçsuz bucaksız bir toplama kampından başka bir şey değildi yaşadığımız dünya.

Gençlik arkadaşı, kardeş yarısıdır. Onu kardeşliğe aldığın için pişman olabilirsin, ama reddedemezsin.

İnsan özgür olmadan, huzurlu ve mutlu olamaz.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste