Bu bir Deniz Akkaya şifresidir. Hepsi bu. (Deniz Akkaya boynundaki D ve A har...

söz kimin

Bu sayfada Deniz Akkaya tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Deniz Akkaya şöyle demiştir: Bu bir Deniz Akkaya şifresidir. Hepsi bu. (Deniz Akkaya boynundaki D ve A har... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Bu bir Deniz Akkaya şifresidir. Hepsi bu. (Deniz Akkaya boynundaki D ve A harflerinden oluşan kolyenin gizemini açıklarken)

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Zamanında verilmeyen sevgi bayatlar.

Kıyamet gününde bilginlerin mürekkebi şehitlerin kanıyla tartılır.

Reform, gerçek anlamda teorik bir anlam taşır. İlericilik, önceki zamanlarda rahibin beyninde başladığı gibi, şu anda da bir filozofun beyninde başlamalıdır.

Kötü arkadaş gölgedir. Başına talih kuşu konarsa ondan kaçıp kurtulamazsın, başına bir felaket gelirse, arayıp bulamazsın. (Caman dos kölenke, basındı kün şalsa kaşıp kutıla almaysın, basındı bult şalsa izdep taba almaysın.)

Eğer sen, başkalarından kendine saygı beklersen bu onlar için büyük bir şeydir. Sadece kendine saygı duyabilirsen diğerleri de sana saygı duymaya mecbur kalır. (1861)

Ahlaka dair ne biliyorsam bunu futbola borçluyum. Çünkü top hiçbir zaman beklediğim köşeden gelmedi.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste