Brad Paisley Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada ABD'li şarkı sözü yazarı ve müzisyen Brad Paisley ait 1 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Brad Paisley kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Brad Douglas Paisley mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Brad Paisley
  • Adı: Brad Paisley
  • Doğum: 28 Ekim 1972
  • Mesleği: ABD'li şarkı sözü yazarı ve müzisyen
Brad Paisley Kimdir Sayfası

Bu sayfada Brad Paisley hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Brad Paisley sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Brad Douglas Paisley (doğum 28 Ekim 1972), Amerikan şarkı-sözü yazarı ve müzisyen. Tarz olarak geleneksek country müziği ve southern rock arasındadır. Şarkıları çoğu kez mizah ve pop kültürü referanslarına sadık kalmıştır. sozkimin.com

2011 yılında, Pixaɾ'ın Aɾabalaɾ 2 animasyon filmi iςin Robbie Williams ile oɾtaklaşa biɾ şaɾkı seslendiɾdileɾ Collision of Woɾlds isimli bu şaɾkının klibinde Paisley ve Williams'ın stüdyo kaydı göɾüntüleɾi ve Aɾabalaɾ 2 filminden bazı göɾüntüleɾ yeɾ aldı.
kaynak: wiki

Brad Paisley Sözleri 1 Adet

Aşağıdaki Brad Paisley sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Brad Paisley sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Her yeni gün 365 sayfalık bir kitabın ilk sayfasıdır. İçini güzel doldur.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste