Bozulmuş bir toplumda, mutlu olabilmek için bozulmuş olmak gerekir....

söz kimin

Bu sayfada Paul Henri Thiry d'Holbach tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Paul Henri Thiry d'Holbach şöyle demiştir: Bozulmuş bir toplumda, mutlu olabilmek için bozulmuş olmak gerekir.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Bozulmuş bir toplumda, mutlu olabilmek için bozulmuş olmak gerekir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Rap; yaşadığım, dinlediğim, sevdiğim tek şey.

İnsan tahammül edemeyeceğini zannettiği şeylere pek çabuk alışıyor ve katlanıyor.

İnsanı sadece sözler ele vermez, Gözler de içinde birşeyler gizler. Hatta sözler ne kadar inkar etsede; gözler herşeyi söyler.

Ölüm allah'ın sevgili kullarına, bir bardak tatlı soğuk suyu içmek kadar kolay gelir.

American Woman Amerikalı Kadın Amerikalı kadın, benden uzak dur Kapımın önünde dolanıp durma Artık yüzünü görmek istemiyorum Seninle yaşlanmamaktan daha önemli işlerim var benim Onun için güzelim uzak dur Amerikalı kadın dinle bak ne diyorum Amerikalı kadın, uzaklaş Kapımı çalıp durma Artık gölgeni bile görmek istemiyorum Renkli ışıklar insanı kendinden geçirir Birilerinin gözünü alır Onun için güzelim ikile Amerikalı kadın dinle bak ne diyorum Amerikalı kadın ikile dedim Bak ne diyorum dinle Kapımın önünde takılıp durma Yüzünü bir daha görmek istemiyorum Senin savaş makinelerine ihtiyacım yok Senin fakir manzaralarına ihtiyacım yok Renkli ışıklar insanı kendinden geçirir Birilerinin gözünü alır Şimdi güzelim, ikile Amerikalı kadın dinle bak ne diyorum Amerikalı kadın, benden uzak dur Gitmeliyim Uzaklaşmalıyım Sanırım gitmeliyim Uzaklara uçmak istiyorum Seni terkediyorum kadın Seni terkediyorum kadın Seni terkediyorum kadın Seni terkediyorum kadın Güle güle Güle güle Amerikalı kadın Sen bana göre değilsin Ben de sana göre değilim Gözlerinin ta içine bakıp Sana ne yapacağımı söyleyeyim Seni terk ediyorum kadın Biliyorum gitmeliyim Seni terk ediyorum kadın Gitmeliyim gitmeliyim Gitmeliyim Amerikalı kadın Oh evet

Mutluluk kovalandığında asla kendini yakalatmayan bir kelebeğe benzer, ama sessizce oturup beklersen üzerine konabilir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste