Biri veya diğeri [analiz veya sentez] doğrudan veya dolaylı olabilir....

söz kimin

Bu sayfada Fransız fizikçi ve matematikçi Andre Marie Ampere tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Andre Marie Ampere şöyle demiştir: Biri veya diğeri [analiz veya sentez] doğrudan veya dolaylı olabilir.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Andre Marie Ampere

Biri veya diğeri [analiz veya sentez] doğrudan veya dolaylı olabilir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Bu dünyada benim kim olduğuma karar verecek olan yalnızca benim, başka hiç kimse değil. Ben biyolojik ve kültürel bir melezim ve bütün sınıfların, ırkların ve ulusların fiziksel ve zihinsel ürünü olmaktan, senin gibi saf ırk olmamaktan, şovenist olmamaktan ve bütün sınıfların, ırkların ve ulusların küçük bir faşisti olmamaktan dolayı gurur duyuyorum.

İnsanlar fazla sevilmemeye programlı galiba. Ne zaman çok sevildiğimi hissetsem gidesim gelir. Ve ne zaman çok sevsem o gider.

Dünya barışı silah ticaretinden en büyük payı alan beş gücün ellerinde.

Taşı sıksak sorun çıkarıyoruz!

İvana Sert'i Kral Müzik Ödülleri'nin gecesinde gördüm. Öyle güzel değilmiş. Laleli ve Aksaray'da bunlardan çok var. İvana Sert için.

Kerbela'ya doğru hareket ettiklerinde şöyle buyurdular: doğrusu bu dünya değişip tanınmaz olmuş ve bütün iyiliklerine sırt çevirmiş; kabin dibindeki azıcık kalıntı sudan ve havası ağır olan otlaktaki gibi alçak yaşantıdan başka bir şey kalmamıştır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste