Birçok köktendincinin bilimin din ile hiçbir ilgisi olmadığı yönündeki iddias...

söz kimin

Bu sayfada Ralph Asher Alpher tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Ralph Asher Alpher şöyle demiştir: Birçok köktendincinin bilimin din ile hiçbir ilgisi olmadığı yönündeki iddias... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Birçok köktendincinin bilimin din ile hiçbir ilgisi olmadığı yönündeki iddiasını reddediyorum çünkü Tanrı yaşadığımız evreni oluşturan şeyler arasında değil. Şüphesiz, evrendeki bir tanrı kavramına olan bir gereksinim ortaya çıkarsa, bu gereklilik bilim insanı tarafından açıkça görülecektir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Dünyanın en iyi oyuncusu olan kocam her şeyi yapabilir. Eleştirmen ve Oidipus'ta ne yaptığına bakın.

Bir şeye sırf kulaktan duydunuz diye koru körüne inanmayın, birkaç kuşaktan beri itibar görüyorlar diye, geleneklerin de doğru olduğuna inanmayın. Sırf hocalarınızın ya da rahiplerin otoritesine dayanıyor diye hiçbir şeye inanmayın. Ancak bizzat hissettiğiniz, denediğiniz ve doğru olarak kabul ettiğiniz, kendinizin ve başkalarının hayrina olan şeylere inanın ve tutumunuzu onlara uydurun.

Öyle bir sarıl ki bana , ayrılığa yer kalmasın aramızda.

Birçok erkeğin takdirini, bir tekinin daimi eleştirileri uğruna feda etmek istiyorsanız, hadi gidin evlenin.

Ölüm bütün sorunları çözer, insan olmazsa sorun da olmaz.

Hangi ülkede hangi çocuğun kaç lokma ekmek yiyeceğine, servet sahiplerinin bir araya geldikleri kahvaltılarda ve yemeklerde karar verilir

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste