Bir müzisyen ilerlemezse başkalarını de ilerletemez. Kendi mizahının ortaya ç...

söz kimin

Bu sayfada Carl Philipp Emanuel Bach tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Carl Philipp Emanuel Bach şöyle demiştir: Bir müzisyen ilerlemezse başkalarını de ilerletemez. Kendi mizahının ortaya ç... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Bir müzisyen ilerlemezse başkalarını de ilerletemez. Kendi mizahının ortaya çıkması, dinleyicide benzeri bir mizah uyandırması için seyirci içinde uyandırmayı umduğu tüm etkileri hissetmelidir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Çok küçük bir çocukken, hiçbir sembole anlam veremediğiniz, enformasyonun kafanızı işgal etmediği zamanları hatırlamaya çalışın. Varlığını yeniden bulunca tıpkı bir çiçeğe, rüzgara; tıpkı okyanusa, güneşe, ışığa benzersiniz. Siz tıpkı size benzersiniz. Doğrulayan, inanacak hiçbir şey yoktur. Burada sadece olmak için bulunuyorsunuz. Hayattan zevk almaktan, mutlu olmaktan başka amacınız yok. Tek olmanız gereken, gerçek siz olmak. Sahici olun. Varlık olun. Mutluluk olun. Sevgi olun. Coşku olun. Kendiniz olun; esas mesele bu. Bilgelik bu.

Sen de biliyorsun ki biz hepimiz aynı sebepten dolayı matematikçi olduk; tembeliz.

Neyin doğru olduğu umrumuzda mı? fark ediyor mu?

Modern besteci gerçeğin temelini üzerine inşa eder.

Bundan sonra bölmek bize; bütünlemek sana.

Kadın dediğin dişiliği hakkında değil kişiliği hakkında konuşturmalıdır bence.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste