Bir makine, sıradan 50 kişinin yapabileceği işi yapar. Sıradışı bir insanın y...

söz kimin

Bu sayfada Elbert Hubbard tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Elbert Hubbard şöyle demiştir: Bir makine, sıradan 50 kişinin yapabileceği işi yapar. Sıradışı bir insanın y... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Bir makine, sıradan 50 kişinin yapabileceği işi yapar. Sıradışı bir insanın yapabileceği işi ise hiç bir makine yapamaz.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Problem yokmuş gibi gülümse, her şey yolundaymış gibi konuş, hepsi rüyaymış gibi davran ve canını yakmadığını farz et.

Doğru pabucunu giymeden, yalan dünyayı dolaşır.

size siz olmayı diliyorum size, bitmeyen rüyalar ve birkaçını gerçekleştirme isteğini diliyorum size, ne sevmek gerekiyorsa sevmenizi ve ne unutmak gerekiyorsa unutmanızı diliyorum size ,tutkular diliyorum size, sessizlikler diliyorum size ,kuşların cıvıltılarıyla uyanmanızı ve çocuk kahkahaları diliyorum size, ilgisizliğe ve zorluklara çağımızın olumsuz erdemlerine dayanmanızı diliyorum size, özellikle siz olmanızı diliyorum

Birbirimize bir şeyler rica edebiliriz, fakat hiçbir zaman hiçbir şeyi talep etmemeliyiz. Ricalar sevgiye yön verir, fakat talepler sevginin akışını durdurur.

Hayattan fazla şeyler bekleme. Dünyada bir felaketin içinden en az zararla sıyrılmanın yolu hayata uymak, muhite uymak, hiç sivrilmemektir.

Karanlığa o kadar alışmışsınız ki, yıldızlar bile rahatsız ediyor sizi!

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste