Bir gençlik rüzgarıdır, eser deli deli başımda, başım öne eğilir kalırım yaln...

söz kimin

Bu sayfada Şarkıcı Müslüm Gürses tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Müslüm Gürses şöyle demiştir: Bir gençlik rüzgarıdır, eser deli deli başımda, başım öne eğilir kalırım yaln... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Müslüm Gürses

Bir gençlik rüzgarıdır, eser deli deli başımda, başım öne eğilir kalırım yalnız başıma.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz.

Bahçeyle uğraşırken büyük bir huzur duyuyorum... Hiçbir çatışma çıkmaz onlarlayken, bitkilerin egoları yoktur, duygularınızı incitmezler...

Karşınızdakini sınamak istiyorsanız tahrik edici bir söz söyleyin ya da davranışta bulunun. Ben bazen bir toplantıda çok şaşırtıcı bir yorum yaparak masa etrafındakilerin tepkilerini ölçerim. Yorumuma verdikleri tepkiler, benim hoşuma mı gitmeye çalıştıklarını, yoksa görüşlerini açıklama cesaretine sahip olup olmadıklarını ortaya koyar.

Kelime : senin yıldızların kelimeler, şöyle raksetsinler, alev saçlarıyla sonsuz bahçesinde hayallerinin. kelime ormanda uyuyan dilber; şair uzaklardan gelen şehzade. öyle seveceksin ki kelimeleri, sana yetecekler. yıldızlar tanrı'ya yetmiş mi? Kelimeler ben

Sağlığa en zararlı şeyse yaşamak, kendi birliğini okuyup zorla insan sınamak.

Çocuğun yeteneğini gerçekçi olarak değerlendirmek ve onu, yeteneği çerçevesinde teşvik etmek çok önemlidir. Çocuğunuzla, çiftçinin yetiştirdiği ağaçla kurduğu ilişki gibi bir ilişki kurun. Çiftçi, ağacın özünün ne olduğunu bilir ve o öze saygısı vardır. Çiftçi elma ağacını muz ağacı yapmaya çalışmaz; elma ağacının en çok meyve veren elma ağacı olması için ortam hazırlar.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste