Bir erkeğin sevdiği kadını değiştirmesi gerekiyorsa, o zaman sevdiği kadın de...

söz kimin

Bu sayfada Amerikalı bir yazar, gazeteci ve mizahçıdır Helen Rowland tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Helen Rowland şöyle demiştir: Bir erkeğin sevdiği kadını değiştirmesi gerekiyorsa, o zaman sevdiği kadın de... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Helen Rowland

Bir erkeğin sevdiği kadını değiştirmesi gerekiyorsa, o zaman sevdiği kadın değil, hayalindeki kadınla evlenmeliydi.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Dünya âlem derken kastettiği belli bir kişi değildi. Dünyanın çivisini çıkaran, adabıyla yaşama usullerini altüst eden bütün sonradan görmelereydi sözü.

Yapman gerekeni hemen yap, kendini o anda güçlü hissedeceksin.

Mazlumun diline, dinine, kavmine, cinsine, ülkesine bakılmaz. Mazlum her yerde mazlum, zalim her yerde zalimdir.

Kentliler, kendilerini rahatlık ve kaygısızlığın döşeğine salıvermişler, mutluluk ve bolluğa gömülmüşler, mallarını ve kendilerini koruma işini, yönetenlerine, valilerine, yargıçlarına ve sürekli koruma görevlilerine bırakmışlardır. ve çevrelerini kuşatan kale duvarlarının, önlerinde dönüp dolaşan bekçilerin ve nöbetçilerin sağladığı güvenceyle uykuya dalmışlardır. hiçbir kaygı, uyarı heyecanlandırmaz onları. ellerinden kaçabilecek avları da yoktur. alabildiğine iyimserlerdir ve kendilerini güvenlik içinde bulurlar. bu nedenle silahlarını bırakmışlardır.

Seni aptallıkla her suçlayışlarında kendimi çok üzgün hissettiğimi anlayınca.

Matematiksel güzelliği olan bir teorinin, bazı deneysel verilere uyan çirkin bir teoriden doğru olma olasılığı daha yüksektir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste