Bir arada olmaktan nefret ettikleri ama yalnız kalmaktan da korktukları için ...

söz kimin

Bu sayfada Roman yazarı , deneme yazarı Chuck Palahniuk tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Chuck Palahniuk şöyle demiştir: Bir arada olmaktan nefret ettikleri ama yalnız kalmaktan da korktukları için ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Chuck Palahniuk

Bir arada olmaktan nefret ettikleri ama yalnız kalmaktan da korktukları için insanlar telefon denilen bir alet kullanıyorlarmış.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Hem de nasıl. Aynı zamanda Sümer mitolojisiyle Türk mitolojisinde de büyük benzerlikler vardır.

Stil doğal bir şeydir ve zevkle en ufak bir ilgisi yoktur.

Kim allah teala yolunda bir gün oruç tutsa, allah onunla ateş arasına, genişliği sema ile arz arasını tutan bir hendek kılar.

Eğer insanlar tanrı olsaydı, kendilerini demokratik olarak yönetebilirlerdi. İnsanlar tanrı olmadıklarına göre, mükemmel bir devlet insanlara göre değildir.

Dilenciliğe başladığın gün para veren çok olur, bir kişinin daha dilenciliğe düşmesinin çünkü düşmeyenlere kazandırdığı doygunluk vardır.

Babam müslüman annem hristiyandı Bizim evde; Yalan söylemeyeceksin Çalmayacaksın Vicdanını temiz tutacaksın İnsanlara yardım edeceksin Bunlar konuşulurdu, işte bunlar bizim dinimiz oldu. Hepimizde Allah korkusu vardır Ama dinden dolayı değil, annemizden babamızdan aldığımız telkinlerden dolayı.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste