Bir anda ilhamın sıcağında doğan kaba eskizler, yazarının fikrini birkaç vuru...

söz kimin

Bu sayfada Giorgio Vasari tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Giorgio Vasari şöyle demiştir: Bir anda ilhamın sıcağında doğan kaba eskizler, yazarının fikrini birkaç vuru... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Bir anda ilhamın sıcağında doğan kaba eskizler, yazarının fikrini birkaç vuruşla ifade ederken, çok fazla çaba ve çalışkanlık bazen ne zaman ayrılacağını asla bilemeyenlerin canlılığını ve gücünü tüketir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Yolcu İle Arabacı Gurbet alevden kara, hasret ölümden acı Gurbet alevden kara, hasret ölümden acı Ne zeman tükenecek bu yollar, yollar arabacı Henüz bana yolunun sonu budur denmedi Ben ömrümü harcadım bu yollar tükenmedi Ben ömrümü harcadım bu yollar, bu yollar tükenmedi Atları hızlı sür ki telef etmiş varmasın Nişanlımın gözleri yollarda kararmasın Düştüğün yollar gibi sonsuzdur benim tasam Bekliyeni olsa da razıyım kavuşmasam Of offf Bir kerre görse gözüm köyün aydınlığını yar Kül bardağı içindeki bu kızıl kordur yar Senin de yolun biter gider gözünde yaşlara Benim umutsuz yolum bittiği yerde başlar Zalım hey aman aman hey off Senin de yolun biter gider gözünde yaşlara Benim umutsuz yolum bittiği yerde başlar Bittiği yerde başlar

Bir kadının güzelliği, ancak sevmeye başladığı zaman meydana çıkar.

Her şeyden önce resme önem vermeyen kimse ressam olamaz.

Özür, yalandan daha korkunç, daha kötüdür; üstü örtülmüş bir yalandır çünkü.

Bir gün ister istemez karşısında olacaksın kaçtıklarının. Dua et o gün henüz mahşer olmasın.

Fenerbahçe bir oyuncu kaybetti, ama bir taraftar kazandı.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste