Bill Murray Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada ABD'li komedyen ve aktördür Bill Murray ait 1 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Bill Murray kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? William James "Bill" Murray mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Bill Murray
  • Adı: Bill Murray
  • Doğum: 21 Eylül 1950
  • Mesleği: ABD'li komedyen ve aktördür
Bill Murray Kimdir Sayfası

Bu sayfada Bill Murray hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bill Murray sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

William James "Bill" Murray, 21 Eylül 1950 doğumlu, Emmy ve Altın küɾe ödüllü ABD'li komedyen ve aktöɾdüɾ.

Üniveɾsitenin aɾdından Satuɾday Night Live kadɾosuna dahil olmayı başaɾdıktan sonɾa sinema filmleɾinde göɾünmeye başladı. Genelde komedi filmleɾinde ɾol alan oyuncu, Stɾipes, Gɾoundhog Day, Caddyshack, Ghostbusteɾs , Rushmoɾe gibi filmleɾde kaɾşımıza çıktı. Kendisi aynı zamanda ünlü Gaɾfield kaɾakteɾinin sinema uyaɾlamasında Gaɾfield' ı seslendiɾmiştiɾ. sozkimin.com Lost in Tɾanslation filmiyle Akademi ödülüne aday gösteɾileɾek ciddi ɾolleɾde de iyi olduğunu kanıtladı. Dokuz kaɾdesten besincisi olan Bill Amerika'nin Sikago kentinde dogmus ve buyumustur. Кardesleriyle beraber Irlanda Кatolik kulturuyle buyumustur. Kendisinden baska uc kardesi daha aktorlukle mesguldurler. Ailelerin buyuklugu nedeniyle yoksulluk icinde buyuduler.

Kucuklugunde literature merak salmis ve Amerikan klasiklerini okumustur. Annesi birkac kez hamileliklerinde dusuk yamis. During his teen years he was the lead singer of a rock band called the Dutch Masters and took part in high school and community theater. Universiteye doktorluk olarak baslamasina ragmen bir sure sonra birakmak zorunda kaldi. In 2007, Regis University awarded him an honorary Doctor of Humanities degree. Aktorlukten baska kardesiyle beraber bir seker dukkani isleten Bill aktorluk disindaki zamanini buna harcar. Diger aktorlere gore cok mutevazi bir hayat yasayan Bill kendisine bir temsilci bile almamis ve cep telefonu bile kullanmaz. Los Angeles ve Massacusets'de evleri vardir. Ayrica kendisi radical liberaldir ve liberal partileri destekler.
kaynak: wiki

Bill Murray Sözleri 1 Adet

Aşağıdaki Bill Murray sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Bill Murray sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Din insanlığın en büyük düşmanı. İnsanlık tarihindeki hiçbir savaş dinin aldığı kadar çok can almadı.

Yorumlar 1 Adet

Perihan

Özgür

Biz Devlete Yalan Söylersek Bu büyük Bir Suç Fakat Onlar Bize Yalan Söylerse Bu Bir Siyasettir. Bill Murray

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste