Bilim din üzerinde arındırıcı bir etkiye sahip olabilir, onu bilimsel öncesi ...

söz kimin

Bu sayfada İngiliz fizikçi Nevill Mott tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Nevill Mott şöyle demiştir: Bilim din üzerinde arındırıcı bir etkiye sahip olabilir, onu bilimsel öncesi ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Nevill Mott

Bilim din üzerinde arındırıcı bir etkiye sahip olabilir, onu bilimsel öncesi çağın inançlarından kurtarabilir ve bize daha gerçekçi bir Tanrı anlayışına yardımcı olabilir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Kalabalığın çıkardığı gürültü mantıksızdır ama kulakları sağır edecek kadar güçlüdür. Beyinleri yoksada binlerce kolları vardır. Bunları seni yakalamak, çekmek, indirmek ve batırmak için kullanırlar.

Milli ahlak; bizim için cephelerde kan döken, tarlalarda alınteri akıtan ve nihayet bütçemizi doldurmak için kesesini boşaltan halkımızın, malına ve canına göz dikmemektir. Onun için çalışmayı, kendimiz için çalışmaktan üstün tutmaktır.

Yeni bir yetişkin tanımı: İnsanın boyun eğdiği zaman süresi.

Hayat, yaşantı aramak değil, kendimizi aramaktır.

Türküm bu açıdan kendimi mutlu hissediyorum!

Karşımıza çıkan engellerin önünde sinmek yerine, yüreklilikle onların üstesinden gelmeye kendimizi hazırlarsak, bu engellerin çoğu eriyip yok olacaktır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste