Beytullah İmzaoğlu Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Türk tarihçi, yazar ve şair Beytullah İmzaoğlu ait 5 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Beytullah İmzaoğlu kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Beytullah İmzaoğlu mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Beytullah İmzaoğlu
  • Adı: Beytullah İmzaoğlu
  • Doğum: 20 Nisan 1993
  • Mesleği: Türk tarihçi, yazar ve şair
Beytullah İmzaoğlu Kimdir Sayfası

Bu sayfada Beytullah İmzaoğlu hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Beytullah İmzaoğlu sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

20 Nisan 1993'te İstanbul'da doğdu. İlköğretimini ve Liseyi doğduğu şehirde İstanbul'da tamamladı. Şuanda Marmara Üniversitesi'nde tahsil hayatına devam ediyor..

Yalova'da 4 yıl geςirmiş ve sanatına da orada başla-mıştır. Çocukluğu aynı zamanda memleketi olan Ordu'da ve Yalova, İstanbul'da geçmiştir.İlk eserini 21 Aralık 2004'te Yalova'da vermiştir.

6 yıla yaklaşan sanat hayatındaki eserlerini ilk kitabı olan ''Garip Duygular'' da toplamıştır. sozkimin.com Kitabını Murat Kitabevi' nden yayınlamıştır.

Beytullah İmzaoğlu 3 çocuklu İmzaoğlu ailesinin ortanca çocuğudur. Mahlas'ı Mazinli'dir. Bu mahlas ona rahmetli dedesinden kalmıştır.
kaynak: beytullahimzaoglu

Beytullah İmzaoğlu Sözleri 5 Adet

Aşağıdaki Beytullah İmzaoğlu sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Beytullah İmzaoğlu sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Bugün cemiyetimizde olan bütün her şeyin sebebi belki de anlaşamamak yüzünden ortaya çıkıyor çünkü dilimiz adeta karga dili oldu!

Başbakan; İstanbul'dan Saray Bosna'yı, Bakü'yü Kahire'yi, Bağdat'ı Şam'ı Mekke ve Medine'yi selâmlıyorsa büyük hedefleri var demektir.

Türk'ün tarihi imparatorluk(cihan devleti) olmadan olmamıştır. Bunun yegâne istisnası Cumhuriyet Türkiye'si idi.

Türkiye büyüyecek, klasik ruhuna dönecektir. Bütün dünyaya yeniden meydan okuyacak, adaletsizlikleri durduracaktır.

Şimdi o da ecdâdının peşinde, izinde, büyüklüğünde ilerliyor. Çok değil beş-on seneye Türkiye bir cihan devleti olacaktır. Bu ruh vardır.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste