Beynimizin büyük kısmını işgal eden gelenek, alışkanlık ve göreneğin muazzam ...

söz kimin

Bu sayfada Portekizli yazar Jose Saramago tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Jose Saramago şöyle demiştir: Beynimizin büyük kısmını işgal eden gelenek, alışkanlık ve göreneğin muazzam ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Jose Saramago

Beynimizin büyük kısmını işgal eden gelenek, alışkanlık ve göreneğin muazzam ağırlığı, geriye kalan kısımdan çıkabilecek parlak ve yaratıcı fikirlerin üzerine çöker.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Hoşgörü, en iyi dindir.

Her suskunluk, bir iç kanamasıdır ilişkilerde..

Dilin başlıca faydası netliktir.

Söyle Sevgili Ahh .söyle sevgili sevgili söyle Söyle bana göz bebeğim dalım yaprağım çiçeğim Senin aşkındır dileğim seviyorum seveceğim Ne füsun ettin ruhuma böyle Söyle sevgili sevgili söyle Sevgili söyle Ahh söyle bülbül gül dilinde tut getir yari elinden Off off dal ayrılır mı gülünden Ayrılırsam öleceğim Ne füsun ettin ruhuma böyle Söyle sevgili sevgili söyle Sevgili söyle

Niye çoğu kez, bazılarının zevki, başkalarının gözyaşlarıyla son bulur?

Gül adının benim hayatımda özel bir önemi var. Büyük büyükannemin adı Rose (Gül) imiş. Annemin de öyle. En büyük kızımın adı Jody Rose, doğum günümde doğan torunumun adı Madeleine Rose, yani gördüğünüz gibi, bu isim aile geçmişimizde derin köklere sahip.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste